Aktivní dovolená, to je ono. Kam se vydat?

Ležet na jednom místě není nic pro vás? Láká vás vůně dálek? Vydejte se objevovat krásy Evropy, navíc v zájezdu, kde budou podobně smýšlející lidé. Kam se vydáte relaxovat a nabírat síly?

Máme to všude kousek

Naše geografická poloha v sobě nese mnoho pozitiv. Ať se vydáme na jakoukoliv světovou stranu, všude to máme kousek k objevování krás Evropy. Někdo ocení poznávací zájezd Norsko, jiný se vydá na jih a okouzlí jej Černá Hora. Vše se nachází v pohodlné dojezdové vzdálenosti. Sotva se stačíte seznámit s osazenstvem zájezdu, už jste na místě. Pojedete sami, nebo si budete brát někoho k sobě? Kam se vydat?

Poznejte kouzlo skotských hradů

Dovolená ve Skotsku vás naprosto nadchne. Poznáte tisíc a jeden odstín tamní přírody. Nekonečné porosty, pasoucí se ovce, jezera zahalená tajemnou mlhou. Země tisíce jezer, země s bohatou historií. Projíždíte krajinou a přemýšlíte, jak to zde vypadalo před stovkami a tisíci lety. Vše je zahalené tajemstvím. A najednou se před vámi vynoří majestátný hrad. Poznejte krásu Skotska, vydejte se do země, kde jsou lidé hrdí na svou kulturu a kořeny.

Výstup na Triglav

Je libo vydat se raději o kousek jižněji? Slovinské Julské Alpy překvapí svou bezprostřední krásou a živočišností. Chybí zde rakouská přesnost a zákazy všeho, jste přeci na prahu Balkánu. Lidé se s vámi dají do řeči a budete jim rozumět, jsme Slované. Výstup na Triglav se může stát vaší letošní duševní očistou. Podívejte se na svůj život i na Evropu s nadhledem. Budete nadšeni. Nejvyšší hora Julských Alp hrdě shlíží na krajinu okolo, vy můžete také.

Lago di Garda na kole

Ráj pro cyklisty. Jen kousek od rakouských hranic, jen pár hodin cesty od nás. Lago di Garda vás uvítá čistou vodou v jezeře, dokonalým servisem pro návštěvníky a lahodnou gastronomií. Udržované cyklostezky vás zavedou do míst, na která budete s láskou vzpomínat.

Kam se vydáte vy?