Co dělat, když chcete uspořádat bezva zahradní párty?

Je úplně jedno, proč chcete párty uspořádat. Pokud hosté mají odcházet s pocitem, že právě prožili nejlepší večírek jejich života, musíte se zaměřit na to, jak vše připravit. Stačí dodržet jen několik osvědčených rad.

Připravte dokonalé zázemí

V první řadě musíte na vaší zahradě vytvořit místo, kde se budou hosté cítit příjemně a budou v bezpečí před rozmary přírody. Není totiž nic horšího, než když párty přeruší déšť, vítr nebo bodavý hmyz. Abyste vytvořili větší krytý prostor, vsaďte na párty stany. Budete jich potřebovat hned několik, skvěle ve splnění tohoto úkolu pomůže půjčovna párty stanů Praha.

Půjčují klasické nůžkové stany, které jsou lehké a snadno se skládají a rozkládají. Navíc se díky odnímatelným bočnicím dají různě na sebe napojovat, takže snadno vytvoříte jakýkoliv prostor. Můžete třeba postavit stan, který bude fungovat jako bar, oddělíte dětský koutek nebo i taneční prostor. Jestliže máte v plánu organizovat honosnější akci, zaměřte se spíše na stan trubkový. Má robustnější konstrukci a vypadá reprezentativněji.

A jak se zbavit hmyzu? Ideálně natrhejte svazečky levandule a pověste je na okraje stanů. Vůně levandule hmyz odpuzuje, ale hostům bude zaručeně vonět. Navíc svazečky působí velmi elegantně. Květinami a větvičkami můžete vyzdobit třeba i posezení a rázem dostane místo jedinečný šmrnc. Pokud nemáte dostatek židlí, koukněte, jak funguje pronájem pivních setů.

Zábava na prvním místě

Druhou zárukou úspěchu každého večírku je perfektní zábava. Začít můžete tím, že vyhlásíte soutěž o nejlepší míchaný drink. Nějaké recepty najdete zde, je ale lepší popustit uzdu fantazii. Pokračovat můžete taneční soutěží. Hosté budou tancovat v páru a mezi čela jim dejte jablka. Komu spadne, vypadává. Nezapomeňte si připravit výhru pro vítěze. Další taneční zábavou může být podlézání tyče v havajském stylu. A pak už se dá plynule přejít k pantomimě a na pozdní večerní hodiny si nechte karaoke.