Co dělat, když chci kvalitní catering?

Firemní večírek, narozeninová party nebo svatba – to jsou nejčastější události při nichž záleží nejen na atmosféře, ale také na tom, co dobrého nabídnete svým hostům. Ne vždy si jídelníčkem a výběrem jídla jsme jisti nebo nám chybí dostatek času na přípravu slavnostní tabule. Není nic jednoduššího, než si objednat profesionály, kteří tento problém vyřeší za nás.

Co obnáší catering?

Catering není jen občerstvení, ale je to komplexní služba, která zahrnuje i mobiliář, servírování a číšnické služby, úklid po akci a dokonce i zajištění prostoru, kde bude catering probíhat. To vše naleznete na webu Golden-drinks.com, který zajišťuje akce v Mladé Boleslavi. Kromě cateringu vám společnost zajistí i doprovodný program, hudbu a v případě potřeby i fotograf Mladá Boleslav.

Cateringové služby zajistí personál, který se o vše postará a vy si můžete bez obav užívat oslavy. Jídlo, mobiliář i obsluha budou odpovídat typu oslavy a to nejen stylem, ale i kvalitou.

Catering musí být zážitek pro všechny účastníky a ten zajistí právě cateringová společnost, která má s pořádáním slavnostních akcí bohaté zkušenosti. Navíc má možnost nabídnout rozmanitější druhy pokrmů a to jak studených, tak i teplých.

Na výběr má i celou řadu specialit slaných či sladkých a samozřejmostí jsou i vhodné druhy nápojů, alkoholických i nealkoholických. Cateringová společnost vám také pomůže zvolit jídla vhodná pro konkrétní druh akce a místo, kde se akce bude konat. Lze vybrat i možnost podávání – raut, banket nebo servírované menu.

Servírované menu podává vyškolený personál. Pokud zvolíte catering formou rautu, i ten se bez školeného personálu neobejde. Konzumace sice probíhá formou samoobslužných bufetových a nápojových stolů, ale na doplňování dohlíží opět školený personál. Raut nabízí bohatý výběr jídel i nápojů.