Co dělat, když chci vybrat dovolenou v Chorvatsku

Hledat ubytování v Chorvatsku, které by nejlépe splňovalo vaše představy, lze různým způsobem. Ovšem bezkonkurenčně nejjednodušší je hledání na největším českém katalogu apartmánů, který najdete na internetových stránkách pod označením Ubytování v Chorvatsku. Jednou z největších předností tohoto portálu je skutečnost, že budete komunikovat pouze a výhradně s majitelem daného objektu. Vyhnete se tak zdlouhavému vyjednávání a placení provizí cestovním kancelářím.

Dovolená levně se tak pro vás stane realitou. Portál ubytování v Chorvatsku se však neomezuje pouze na ubytovací kapacity. Přináší také aktuální informace o této zemi a na Fóru o Chorvatsku (součást portálu) si můžete přečíst recenze jiných turistů, nebo si s nimi vyměňovat názory, postřehy a zkušenosti.

Jaký je postup?

Nejprve si musíte vybrat region, ve kterém byste letošní dovolenou chtěli strávit. Po zadání regionu uvedete období, tedy termín své dovolené a nakonec ještě počet osob. Po odeslání těchto údajů prostřednictvím e-mailu, obdržíte na svou e-mailovou adresu nabídku hotelů, penzionů a apartmánů. Výběr vám usnadní novinka, kterou je videoprezentace prezentující celý daný objekt, jeho umístění v krajině, vnitřní prostory a jejich vybavení. Jakmile si vyberete ubytování podle svých představ, odešlete své údaje jako nezávaznou poptávku. Pak jen vyčkáte, až se vám ozve přímo majitel vybraného objektu, se kterým budete následně komunikovat.

Další nabídky portálu

Kromě nabídek ubytování jsou na portálu Ubytování Chorvatsko i další informace. Například se zde můžete dozvědět, jaké nové objekty byly ve vámi zvoleném regionu postaveny. Jedná se nejen o hotely, penziony či apartmány, ale i o jiná soukromá zařízení. Mezi vyhledávané informace patří například aktuální počasí v chorvatsku, případně přímo v určitém místě. Najdete zde i mapy dálnic, měst a známých letovisek, mapy ostrovů či národních parků. U známých i méně známých chorvatských měst se dozvíte informace o jejich historii i současnosti.