Co dělat, když ještě nemáte dárek k narozeninám či k promoci pro vaše nejbližší?

Možná se to stalo už někdy také Vám. Celou dobu myslíte na to, abyste nezapomněli vybrat dárek pro Vaše nejbližší, avšak každodenní starosti a pracovní povinnosti Vás zaneprázdní tak, že najednou zjistíte, že co nevidět budou slavit narozeniny Vaše děti a Vy stále nemáte vhodné narozeninové dárky pro děti.

Darujte Vaším dětem k narozeninám nevšední zážitky

U starších dětí již snadno okoukáte, co jim schází či si sami řeknou, co jim udělá radost. U mladších dětí je to trochu sázka do loterie, avšak také jim udělají radost hračky či obrázkové knížky. Čas od času však můžete popustit uzdu fantazii a obdarovat Vaše ratolesti dárkem v podobě netradičních zážitků.  Inspiraci můžete čerpat například zde www.firmanazazitky.cz/darky-pro-radost/.

Zaručený úspěch sklidíte u Vašich dětí rodinným vstupem do Aquapalace Praha, kde si budou moci užít dosytnosti vodní radovánky. Dospělí pak najdou možnost k relaxaci v rozsáhlém saunovém světě. Pořádnou dávku dobrodružství můžete společně zažít během plavby za pirátským pokladem v Pardubicích. Pomocníkem při hledání pokladu vám bude zašifrovaná pirátská mapa a rady zkušeného kapitána. Navštívit můžete také Kamenici nad Lipou a užít si den v pohádce. Pozornost starších dětí upoutáte rodinným indoor surfingem či velkým motocyklovým zážitkem ve Svitavách. Nabídka je však mnohem bohatší a tak šance na to, že najdete ideální dárek pro Vaše děti, je opravdu vysoká.

Jaký dárek k promoci?

Firma na zážitky neposkytuje pouze tipy na dárky pro děti, ale můžete zde najít také vhodný dárek k promoci. Právě promoce jsou jedním ze životních úspěchů, které je potřeba patřičně oslavit. Po týdnech úporného snažení si chce každý alespoň trochu užít, než nastoupí do prvního zaměstnání. Skvělou příležitost k tomu podává bungee jumping, tandemový seskok či jízda v Lamborghini Gallardo.