Co dělat, když nechcete zůstat letos v létě sama?

Začetli jste se do poutavého děje právě čtené knihy a zaujal Vás příběh o hlavních hrdinech tohoto příběhu? Možná se ptáte sama sebe, zda také na Vás čeká někde pan dokonalý.

Zapomeňte na nevydařený vztah

Představa být milován a milovat to je to nejkrásnější, co se může člověku v životě poštěstit. Mít někoho, na koho se můžete každý den těšit, kdo se bude zajímat o Vás a Vy o něj je ten největší dar.  Na počátku děje se hlavní hrdinka vzpamatovávala z velmi bolavého rozchodu po dlouholetém vztahu. Několik let se naivně domnívala, že její partner je ten vyvolený. Zpočátku to byla láska jako trám. Sdíleli zážitky ze společně prožitých chvil a plánovali velkou budoucnost. Jednoho dne však její milovaný přišel s tím, že se zamiloval do jiné ženy. Další rána přišla ve chvíli, kdy zjistila, že partnerovou milenkou je její nejlepší kamarádka. Z čista jasna přišla nejen o milovaného přítele, ale také člověka, kterému se mohla kdykoliv svěřit se vším, co měla na srdci. Z nevydařeného vztahu se rozhodla vzpamatovat během cestování po zahraničí. Přijala dlouho nabízenou pracovní nabídku na stáž ve vysněné sluncem prolité Provance. Prostřednictvím internetové seznamky se zde seznámila se šarmantním mužem, který by jí splnil jakékoliv přání, které jí vidí na očích. Do nového vztahu tato žena vstoupila pomalými krůčky a velkým rozmyslem.

Poznejte svou lásku prostřednictvím Evropské seznamky

Také Vy můžete poznat své nové štěstí v lásce prostřednictvím osvědčené online seznamky www.tschechische-traumfrauen.de/frauen-profile/. Evropská seznamka nabízí jedinečnou možnost k seznámení českých žen s německy hovořícími muži. Díky Evropské seznamce se tak nejen seznámíte s muži z Německa, Rakouska a Švýcarska, ale také poznáte reálie z těchto zemí, zlepšíte si své jazykové dovednosti a poznáte, jaké to je mít nejen někoho rád, ale současně být milován. Prožijte letos v létě lásku jako vystřiženou z románu a otevřete své srdce novému vztahu.