Co dělat, když nemohu dosáhnout erekce?

Vedle vás leží krásná žena, po které toužíte, ale nemůžete dosáhnout erekce? To se může stát naprosto každému. Když se to stává mladým lidem, obvykle hraje velkou roli stres a nervozita. Když jste nervózní, vaše cévy v intimních partiích se zúží a nemohou váš penis zásobovat krví. Sex se odehrává především v hlavě a zapotřebí je hlavně klid, konverzace a odreagování.

Sex není všechno. Pokud nemůžete dosáhnout erekce, jste obvykle ještě více nervózní. Místo toho se uklidněte a například začněte příjemnou předehrou. Nemyslete na svou erekci, ale na svou partnerku, na všechny partie, které vás tak vzrušují. Nemusíte začít sexem, začněte mazlením a uvidíte, že když budete v klidu, erekce sama přijde. Když z toho nic nebude, nic se neděje, vyjde to příště. Důležité je také být odpočatý a vyčistit si hlavu, když jste vyčerpaní, nevyspalí nebo máte plnou hlavu práce, nemůžete se soustředit na to příjemné.

Když je problém fyzický

Ne vždy je erektilní dysfunkce vyvolaná psychikou, někdy je na vině i fyzická stránka, velký vliv má věk, obezita a celkově nezdravý životní styl. Mnoho lidí si chce koupit tabletky na erekci. V první řadě byste se však měli zaměřit na své zdraví, pravidelně cvičit a zdravě jíst, to je nejlepší prevence intimních problémů. Obezita jen ucpává vaše cévy a ty pak nejsou schopny dopravit do penisu dostatek krve. U mužů je běžné, že s postupem věku ztrácí libido, ubývá testosteron a zhoršuje se stav prostaty. Je vhodné užívat doplňky stravy, které vám z dlouhodobého hlediska pomohou, byste si zajistili intimní zdraví v co nejlepší kondici i v pozdním věku. Vhodným doplňkem stravy je například Merlix.

V každém případě zajděte za urologem. Z návštěvy urologa nemusíte mít strach a je jedno, jestli jste mladý kluk nebo muž ve středních letech. Urolog vás krátce vyšetří a pokud není problém způsoben zdravotním problémem, předepíše Cialis, Viagru nebo různá generika, která vám pomohou s dosažením erekce.

Tyto léky fungují tak, že roztáhnou cévy v intimních partiích, vám následně stačí jen vzrušení a stimulace penisu k tomu, abyste dosáhli pevné erekce.

Léky na erekci zachránily intimní život mnoha mužům. Dbejte na prevenci a pokud se váš problém s erekcí opakuje, vždy navštivte urologa.