Co dělat, když potřebujete kvalitní krájená rajčata pro vaši restauraci či pizzerii?

Je spousta restaurací, pizzerií, barů, rychlých občerstvení a dalších gastro zařízení, ve kterých sice pracují kvalitní kuchaři, ale protože nemají kvalitní suroviny, nikdy neuvaří tak dobré jídlo, jako kdyby je měly. Pokud hledáte velmi chutné potraviny ze Španělska, ke kterým patří rajčata v mnoha podobách, sterilované ovoce, zelenina, také koření, maso, ryby, delikatesy, olivové oleje a mnohé jiné, podívejte se na katalog.bmcbrno.cz, kde najdete skvělého dovozte potravin nejen z této slunné země.

Rajčata krájená i jiná

Krájená rajčata patří k velmi častým surovinám, které jsou používány do mnoha pokrmů. Používají se k přípravě polévek, zeleninových i těstovinových salátů, také k přípravě různých past a omáček nejen na pizzu a v mnoha jiných případech. Společnost BMC Brno s.r.o. dováží ze Španělska nejen krájená rajčata, ale také rajčatový protlak, pizza salsu v několika provedeních, drcená rajčata, rajčata sušená na slunci ve slunečnicovém oleji… Mnohé z toho je k dostání v různě velkých baleních tak, abyste si mohli vybrat takové, jež vám bude nejvíc vyhovovat, a stihnete jej včas po otevření spotřebovat.

Příkladem jsou např. drcená rajčata 10 kg bag in box, což jsou drcené kousky rajčat s rajčatovou šťávou. Jde o kvalitní výrobek bez zbytečných přídavných látek. Použít je můžete k přípravě polévek, omáček, k dochucení různých pokrmů… Všechny informace najdete zde: https://katalog.bmcbrno.cz/drcena-rajcata-10-kg-bag-in-box.html.

Podívejte se na bohatě zásobený katalog

V katalogu společnost BMC Brno, najdete velké množství potravin. Jedná se o alkohol, citronovou šťávu, mandel, paštiky, rybí konzervy, sladkosti, koření, delikatesy, dárkové sady, vinné octy, španělské olivy, nealko nápoje, konzervované ovoce, sterilovanou zeleninu, maso a mnohé jiné. Kompletní přehled najdete na katalog.bmcbrno.cz. Podívejte se, co vše i můžete do vaší kuchyně koupit.