Co dělat, když potřebujete sehnat kurz pro pracovníky v sociálních službách?

Patříte k jedincům, kteří by rádi pracovali v sociálních službách, ale chybí vám to správné vzdělání? Anebo se chcete zdokonalit a k dokonalosti vypilovat např. komunikaci s nemocnými seniory? Možná jste zaměstnavatel, který vzdělávání v sociálních službách potřebuje zajistit svým zaměstnancům ve větším počtu najednou… Ať je to tak, nebo jinak, pomůže vám SEDUCA-CZE s.r.o., vzdělávací agentura.

Zajistěte si potřebný kurz pro pracovníky v sociálních službách

SEDUCA, vzdělávací agentura, patří k velmi zkušeným společnostem a dělá maximum pro to, aby byly její služby dostupné co možná největšímu množství zájemců. Také proto můžete absolvovat kurz pro pracovníky v sociálních službách buď online, nebo klasicky reálně v mnoha městech České republiky.

Kurzy online probíhají zpravidla jednou za týden, nejbližší termín je 12. 5. 2023 a hned další 19. 5. 2023. Možné je domluvit také návštěvu pracovníku společnosti Seduca přímo u vás ve společnosti, abyste nemuseli hromadně nikde dojíždět.

Tento kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách má akreditaci MPSV. Jeho cena je 7 300 Kč za účastníka a v některých případech jej lze uhradit přes ÚP. Obsah kurzu splňuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb., sociální zákon.

Proč si vybrat tento kvalifikační kurz?

Obsahem kurzu jsou samé zajímavé a důležité „věci“. Jedná se o standardy kvality sociálních služeb, základy komunikace, rozvoj komunikačních dovedností, asertivní komunikace, úvod do psychologie, psychopatologie a somatologie, základy ochrany zdraví, etika výkonu činnosti pracovníka v sociálních službách, základy prevence vzniku závislosti osob na sociální službě, sociálně právní minimum a mnohé další.

Kurz můžete navštívit i ve Zlíně, Brně, Praze, Jičíně, Českých Budějovicích, Havlíčkově Brodě a jinde. Podívejte se na seduca.cz a najděte všechny informace, které vás k vzdělávací agentuře nebo přímo kurzu pro pracovníky v sociálních službách zajímají.