Co dělat, když potřebuji příslušenství pro těžkou techniku?

Poškodilo se vám kolo u stavebního stroje? Prasklo lano u jeřábu? Stavební technika i jiné druhy těžké techniky jsou stavěné tak, aby snesly vysokou zátěž. Žádná technika však nevydrží sloužit věčně, při své činnosti je běžné, že se občas nějaký díl poškodí nebo opotřebuje. Mnohdy je také potřeba přikoupit další části, aby technika zvládla všechny potřebné úkony. Nevíte, kde takový sortiment nakoupit? Předním distributorem doplňků pro manipulační a stavební techniku je společnost ČEMAT.

Mechanická přídavná zařízení

Potřebujete manipulovat s atypickými břemeny? V takovém případě oceníte sortiment mechanických přídavných zařízení. Mají jednoduchou konstrukci a mohou vám být k dispozici za velmi nízké ceny a v krátkém termínu. Můžete si v obchodě koupit jeřábová ramena, která mají uchycení na nosnou desku vozíku nebo násuvné na vidlice. Dále se vám nabízí prodloužené vidlice, jeřábové závěsy násuvné na vidlice, montážní plošiny pro práci ve výškách, shrnovací vidlice, mechanické lopaty, hydraulické lopaty, nosiče sudů a nosné trny. Veškerá zařízení jsou vám dostupná v několika základních variantách s možností úpravy podle vašich potřeb.

Kolečka a kladky

Potřebujete kvalitní polyuretanová kolečka? Můžete si vybírat vysoce kvalitní kolečka od společnosti RÄDER VOGEL, která je největším světovým výrobcem koleček a kladek z patentovaného materiálu VULKOLLAN®. Jaká kolečka si můžete vybírat? Nabízí se vám kolečka na dopravníky, kolečka na vozík, kolečka na vysokozdvižný vozík, kolečka na paletové vozíky, kola na vozíky, průmyslová kola, kola pro průmyslové využití, otočné kladky, pevné kladky, pevná kolečka, otočná kola, kolečka s brzdou, polyuretanová kolečka, gumová kolečka, gumová kola, dopravníková kolečka aj. Na tyto produkty má ČEMAT výhradní zastoupení už od roku 2006. Portfolio výrobků je velmi široké, ČEMAT má k dispozici více než 10 tisíc jednotlivých produktů, čímž vám zajistí řešení pro všechny aplikace.