Co dělat, když potřebuji řešení pro EET pokladnu?

Zavedení EET pokladen bylo provázeno nedůvěrou, odmítáním a obavami. Mnozí podnikatelé podporováni opozičními politiky vyjadřovali pochybnosti o systému EET. Obávali se zvýšených finančních nákladů na zavedení této novinky, zdržování od vlastní činnosti a někteří ohlašovali skončení podnikání v důsledku zavádění EET. Postupem času se ovšem situace uklidnila a většina podnikatelské veřejnosti přiznává, že zavedení EET chrání poctivé podnikatele před těmi, kteří zatajují tržby a neplní své daňové povinnosti.

Pomoc podnikatelům

Jednou ze společností, která podnikatelům jejich činnost usnadňuje, je společnost AWIS. Nabízí zavedení pokladního systému gastro provozovnám, obchodům s nejrůznějším sortimentem a poskytovatelům ostatních služeb. Předností pokladních systémů AWIS je flexibilní nabídka obrovského množství funkcí. Uživatelům tento systém umožňuje získat kontrolu nad svým podnikáním. AWIS dokáže přizpůsobit systém potřebám uživatele, pro kterého se EET Pokladna stane dokonalým a spolehlivým pomocníkem. Výběr správné pokladny usnadňují firmám i jednotlivcům webové stránky AWIS, na kterých si můžete zvolit kategorii svého podnikání a vybrat si pokladní sestavu, která bude nejlépe vyhovovat vaší provozovně.

Pokladní sestavy pro gastro provozovny

Majitelé restaurací, barů, kaváren a dalších gastro provozoven si mohou vybrat pokladní systém AWIS určený právě pro tento typ podnikání. Systém nabízí velké množství funkcí, které ulehčují práci. Neocenitelná je například mapa stolů, kompletní rozvozový systém, snadná práce s účty, skladové hospodářství, evidence zaměstnanců nebo spousta statistik.

Pokladny pro obchody

V širokém spektru funkcí, které pokladny pro obchody a krámky nabízejí, najdete například propojení pokladny s kamennou prodejnou a eshopem, kamerový systém, kompletní skladové hospodářství či benefitní systém pro věrné zákazníky.

Pokladny pro služby a řemesla

Vedle dalších funkcí ocení řemeslníci například rezervační systém, skladové hospodářství, usnadněnou práci s účty, fakturování, nebo možnost účtovat služby a produkty na jedné pokladně. U řemeslníků je oblíbená dotyková EET Pokladna Pexeso nebo registračka a terminál.