Co dělat, když potřebuji výškové práce?

Máte strach z výšek? Pracovat ve velké výšce je nebezpečné, protože každý pád by mohl být i smrtelný. Na veškeré výškové práce se vyplatí povolat zkušené pracovníky, které mají s výškovými pracemi bohaté zkušenosti a také mají potřebné vybavení. Samozřejmostí je, že jsou takoví pracovníci dobře jištění, aby byla práce ve výškách bezpečná. Výškových prací existuje celá škála a abyste si zajistili jejich realizaci, obraťte se na společnost SAFE WORKS s.r.o., kterou najdete na Safeworks.sk.

Jaké výškové práce si můžete zajistit?

Velký zájem o je o výškové ořezávání stromů. Velmi často se stává, že větve stromu začnou překážet nebo dokonce ohrožovat nemovitost nebo její obyvatele. Následně je potřeba strom ořezat. V mnoha případech také strom překáží a je potřeba ho pokácet. V zastavěné oblasti je nemožné ho normálním způsobem pokácet, ale je potřeba ho postupně ořezat. Firma disponuje potřebnou stromolezeckou technikou, takže pro ni nic není překážkou. Poradí si se stromy na volných prostranstvích, v rizikových podmínkách i v nedostupném terénu. Může se jednat o ořezávání a stříhání ovocných stromů, práce po kalamitách, nařezání dřeva na potřebnou délku, vybrání kořenového systému aj.

Jsou vaším cílem výškové práce Banská Bystrica? Kromě kácení a ořezávání stromů si můžete zajistit také montážní, demontážní a servisní práce ve výškách. Může jít také o montáže a opravy nebo údržbové práce na střechách. Důležité je často natřít různé konstrukce. Firma se postará o nátěry stožárů, sloupů, jeřábů i střech. Zajistí čištění a vysávání výškových objektů, sil nebo hal. Pokud je potřeba vyčistit a umýt skleněné plochy ve vysokých výškách, opět vám firma tyto práce zajistí. Samozřejmostí je možnost montáží reklamních plachet, nápisů, nebo světelných reklam. Také vám obstará montáž ochranných sítí a plotů proti ptactvu.