Co dělat, když se chcete se seznámit? Využijte některý z modernějších způsobů

Pokud hledáte partnera či partnerku, můžete využít moderní informační technologie nebo další způsoby, které jsou v současné době moderní. Patří mezi ně speed dating nebo video seznamka.

Speed dating

Tento druh seznamování patří mezi moderní způsoby. Výhodou je, že za jeden večer stihnete více setkání. Jedná se o krátké rande, které trvá vždy jen 5 minut. Za tu dobu posoudíte, zda vám je váš konverzační partner sympatický či nikoli a zda máte zájem o další setkání.

Výhody speed datingu

Pokud se vydáte na tento způsob seznamování, setkáte se s nezadanými osobami, které k vám budou přiměřené věku. Setkání je velmi efektivní, kromě toho, že šetříte čas, máte velkou pravděpodobnost, že díky většímu množství setkání se vyskytne někdo, kdo vám bude sympatický.

Nezažijete zklamání z odmítnutí a vy sami nikoho nemusíte odmítnout. Nemusíte se o nic starat, neboť speed dating zařizují profesionálové.

Jak speed dating funguje?

Vydáte se do podniku, který tento způsob seznamování nabízí. Některý z organizátorů vám předá jmenovku a lístek, na němž budete během uskutečněných hovorů vyznačovat, kdo vám je sympatický či naopak.

Dámy vždy sedí u stolečku a pánové se, po uplynutí stanovené doby, posunou o jedno místo. Během večera je připravený program a občerstvení a jsou stanovené také přestávky. Po absolvování všech rozhovorů předají účastníci organizátorům vyplněné listy. Ti je vyhodnotí a decentním způsobem vrátí listy účastníkům, kteří našli shodu v sympatiích.

Podrobnější informace naleznete na webu topky.singles.

Video seznamka

Další zajímavou možností je video seznamka, kterou nabízí také portál topky.singles. O co jde? Připravíte krátké video o sobě, v němž by se měly objevit vaše záliby a zájmy a informace o partnerovi či partnerce, které hledáte. To nahrajete na výše jmenovaný portál, který se po stará o jeho zveřejnění na více místech.