Co dělat, když se chci ubytovat v Nízkých Tatrách?

Hledáte krásné místo, kam vyrazit na dovolenou nebo na prodloužený víkend? Mnoho lidí si pod dovolenou představí relax u moře, ale jsou i tací, kteří preferují příjemný horský vzduch. Pokud milujete divokou přírodu a horské prostředí, ideální volbou je vyrazit na Slovensko do Tater. Pokud jste v Tatrách ještě nebyli, okamžitě si získají vaše srdce krásnou přírodou, místní architekturou, folklórem a nekonečnými možnostmi k výletu. Mimochodem se zde také skvěle lyžuje. Skvělou volbou jsou jak Vysoké, tak i Nízké Tatry, kterým se budeme věnovat níže.

Jak se v Nízkých tatrách ubytovat?

Když plánujete cestu na Slovensko, vždy si s dostatečným předstihem musíte zamluvit hotel Nízké Tatry. Hotelů je zde sice mnoho, ale často bývají obsazené. Nízké Tatry jsou totiž tak krásné, že je o ně velký zájem a výhodou pro české turisty je skutečnost, že je Slovensko naším sousedem a nemáme to sem daleko.

Na dovolenou se nevyráží zrovna každý den a když už ji plánujete, je vhodné si zajistit takový hotel, který vám zajistí potřebný komfort. Skvělou volbou je hotel Björnson, který patří k nejznámějším tatranským hotelům. Do Tater se jezdí kvůli horám a pokud jste hledali hotel Chopok, tento hotel se nachází přímo nedaleko lanovky na tuto horu, která je třetím nejvyšším vrcholem Nízkých Tater.

konkrétně se hotel nachází v Demänovské dolině, uprostřed lyžařského střediska Jasná. Pokud milujete lyžování, hotel si zamilujete, protože zde budete hned a svahu. Hotel je vodný pro celé rodiny a ubytovat se zde můžete po celý rok. Jde o celý areál, kde není jen jeden hotel, ale celý ubytovací komplex, který zahrnuje Villu, hostel, původní horský hotel Björnsonka a nové chatky TREE HOUSES. Celková ubytovací kapacita čítá 216 lůžek. Více informací i ukázku fotografií z hotelu najdete přímo na jeho stránkách Bjornsonka.sk. Užijte si na Slovensku nezapomenutelnou dovolenou.