Co dělat, když sháníte stravování pro zaměstnance

Sehnat kvalitní pracující zaměstnance se stává stále větším problémem. Společnosti hledající dobré pracovníky se předhání, vedle platů, v nabídce různých benefitů na které lákají nové kolegy. Nabídka možnosti kvalitního stravování ve firmě může být pro některé uchazeče rozhodujícím faktorem. Pracovníci nasyceni kvalitním teplým jídlem mají více energie pro další výkony.

Proč v práci jíst?

Při fyzické práci potřebuje tělo látky, které dodají sílu a energii. Pracovníci v kanceláři potřebují vzpružit mozek a povzbudit. Všichni potřebují živiny pro výkony ve svém povolání. Firemní stravování Praha zajistí obědy se svou širokou nabídkou pro každého ve formě hotových, ale také minutkových jídel. Až 50% Čechů dá při polední pauze přednost svému mobilu nebo se nenají kvůli nedostatku času. Paradoxem je, že často svou práci nestíhají kvůli nedostatku energie, kterou by získali z kvalitního oběda. Oběd je hlavní jídlo dne a tvoří až třetinu našeho denního příjmu. Správný oběd by měl být vyvážený. Z jedné třetiny sacharidy, z jedné třetiny bílkoviny a v té poslední by měla být obsažena zelenina. Snažte se jídlo nehltat, jinak vás po chvíli začne honit mlsná. http://www.arter.cz/firemni-stravovani má ve své nabídce různé druhy příloh a také salátů. Po celou dobu vydávání obědů mají k dispozici celou nabídku jídel. Nestane se vám, že se na něco oblíbeného těšíte a vámi oblíbené jídlo dojde pře vaším příchodem. Obědy není třeba dopředu objednávat, což ocení nerozhodní lidé.

Rozhodli jste se uspořádat večírek?

Máte v plánu podnikový večírek nebo oslavu? Arter.cz nabízí možnost cateringu nejen pro firemní účely, ale také na svatby, narozeniny nebo dětské oslavy. Využít k večírku můžete i prostor vkusné restaurace. Restauraci lze, včetně cateringu, využít pro soukromé i podnikové účely.