Co dělat, když chcete ochránit dítě?

Snížená viditelnost je nejčastější právě na podzim či v zimě. Velmi rychle se venku stmívá a ráno se pozdě rozednívá. Váš každodenní pravidelný režim však změny času neomezují, nemohou. Dospělí musí každý den do práce a děti pak do školky či do školy. Během takovéhoto počasí je mnohdy snížená viditelnost a to může mít vliv na bezpečnost dětí.

Bezpečnost především

Mnoho rodičů si tak klade otázku, jak zajistit, aby jejich dítě bylo v co možná největším bezpečí? Ne vždy je můžete odvézt do školy autem či je doprovodit. Navíc větší děti už doprovod rodičů často odmítají a raději jdou se svými spolužáky. A vy se určitě každé ráno strachujete, zda přecházejí přes přechod, zda se pořádně rozhlédli na obě strany a mnoho dalšího. Jak jim tedy zajistit maximální možnou bezpečnost?

S pomocí reflexních vest! Jde o skvělého pomocníka, který je určen nejen pro děti, ale také pro dospělé. Tento ochranný prvek musí být v každém autě, ale nevyužijete jej jen tam. Ideální je pro všechny děti, které chodí do školy za tmy nebo za šera. V takovém případě řidiči uvidí již z dálky, že děti přecházejí přes přechod nebo také cyklisté uvidí, že po chodníku kráčí děti.

S potiskem i bez něj

Reflexní vesta je svým vzhledem vhodná opravdu pro všechny děti. Menší děti ocení zejména krásné potisky, kterými vesty mohou disponovat. Větší děti zase mohou využívat klasické kousky. Reflexní vesty jsou klasické se zapínáním vepředu. Pořídit můžete také se zapínáním na boku nebo naopak s navlékáním přes hlavu. Jsou k dispozici v různých velikostech.

Altima.cz je společnost, která přináší moderní, ale také kvalitní reflexní vesty, které můžete využít pro své děti. Z nabídky si mohou také vybírat jednotlivé mateřské školy, které během procházek také musí dbát na bezpečnost děti!