Co dělat, když je venku hezky?

Začínáte pomalu uvažovat nad tím, co podniknete, až se venku konečně oteplí? Pravděpodobně se těšíte, že budete moci trávit svůj volný čas venku. Jaro a léto na nás mnohdy působí jako období znovudobytí energie a výzva k podnikání oblíbených i nových aktivit. Celou řadu tipů na zajímavé vykrytí volného času najdete také mezi dárky pro ženy.

Jetpack jako možnost pro překonání vlastních hranic odvahy

Váš volný čas můžete od poloviny května do září vyplnit také nevšedními adrenalinovými zážitky. Firma na zážitky doporučuje nechat se pohltit především létáním nad vodní hladinou. Jetpack láká všechny milovníky vodních sportů i ty, kteří si rádi čas od času vhání do žil adrenalin. Právě díky touze po něm se odhodláváme k překonání našich hranic odvahy. Jetpack můžete darovat v podobě dárkového poukazu také svému partnerovi. Poukázku můžete koupit již dnes zde www.firmanazazitky.cz/jetpack-letani-nad-vodni-hladinou. To vám oběma dá možnost prožít nezapomenutelný sportovní zážitek ve stejnou chvíli. Jetpack neboli létání nad vodní hladinou slibuje nezapomenutelný let nad vodní hladinou. U tohoto adrenalinového zážitku se nebudete muset obávat ani tvrdého přivstání. Tento adrenalinový zážitek přichází do České republiky z Francie a je považován za nejmladší sourozence proslulého flyboardu a hoverboardu.

Náš tip: Hledáte originální velikonoční přání? Navštivte stránku www.prani-pranicka.cz, kde naleznete spoustu klasických, dojemných, ale i vtipných přání a přáníček. A to nejen velikonočních!

Jak funguje jetpack?

Zařízení jetpacku je napojeno a poháněno vodním skútrem o minimálním výkonu 130 hp. Tlak vody se vytváří z vodního skútru a je přesměrován do 18 m dlouhé hadice. Voda je hnána do trysek, které jsou umístěny na zádech. Zatímco Vy se budete moci soustředit na základní pohyby, získání stability a jistoty ve vzduchu, jetpack bude ovládat zkušený instruktor pomocí plynu na skútru. Možná se sama sebe ptáte, jak moc těžké je létat na jeptacku. Můžete zůstat v klidu, neboť k ovládání jetpacku není potřeba žádné fyzické síly ani zkušeností z jiných sportů. Nechejte se zlákat k létání nad vodní hladinou v Davlích a užijte si daný zážitek plnými doušky.