Co dělat, když plánujeme dovolenou v zahraničí? Na prvním místě je kvalitní pojistka

Pokud cestujete do zahraničí, je naprosto nezbytné, abyste si sjednali odpovídající cestovní pojištění. Svět je plný náhod, nikdy nevíte, co vás potká – a to bohužel platí i o nebezpečných úrazech. Dovolená bez starostí, a to pro celou rodinu, kvalitní pojistku nastavíte přes internet už během pouhých pár minut. Úraz v Alpách při lyžování nebo při potápění v Řecku už nemusí být po finanční stránce černou můrou.

Bez pojistky raději ani na jednodenní výlet, neštěstí totiž nechodí jen po horách

V dnešní době je třeba velké obezřetnosti, a to nejen na dovolené, kde není nouze o trochu adrenalinu. Stačí neopatrné došlápnutí na schodech, jeden chybný krok a vyvrknutý kotník nebo dokonce zlomená noha si vyžádají okamžitou lékařskou péči. Pokud se úraz stane v zahraničí, je tu kromě zdraví ještě jeden problém. Kdo zaplatí výjezd záchranky nebo nutnou ambulantní léčbu?

Dokonce i převoz do české nemocnice by stál nemalé peníze. Dobře zvolené cestovní pojištění pokryje všechny náklady a nenechá vás nikdy na holičkách…

Nemusíte stát frontu na pobočce, v online světě jde všechno během pár okamžiků

Bez čekání a bez front, i tak se dnes dá vyřídit pojistka na cesty. Rovněž nezáleží na tom, v kterou denní (nebo dokonce noční) hodinu si na něco podobného vzpomenete. Online pojištění do zahraničí je totiž dostupné nonstop, čtyřiadvacet hodin denně, sedm dnů v týdnu. Takže klidně si jej můžete uzavřít večer před cestou.

Nepřetržitě funguje také asistenční služba, v kontaktu proto můžete zůstat i během víkendového večera po nepříjemném pádu na rakouské sjezdovce. Nezáleží na tom, který sport budete chtít provozovat, může jít i o adrenalinové nebo extrémní aktivity. Věk pojištěnce není nijak omezen, pojištění pak platí hned od následujícího dne. Stačí jen pár minut strávených vyplňováním potřebných údajů do formuláře a pak už jen pořádně namazat lyže!