Co dělat, když potřebuji pomoc s pracemi v domácnosti?

Většina manželů si doma poradí s různými závadami, ovšem někdy nemusí jejich schopnost stačit, nebo nemá potřebné nářadí. Jsou také muži, kteří jsou natolik pracovně vytíženi, že jim na drobné opravy prostě nezbývá čas. Pokud se jedná o osamělé ženy, tak ty mají situaci ještě obtížnější. Ve všech takovýchto situacích dokáže vytrhnout trn z paty hodinový manžel.

Vesměs se jedná o velice zručného a všestranného řemeslníka, který si poradí s každým problémem ve Vaší domácnosti. Nejenže opraví jakoukoliv závadu, kvůli které si jej objednáte, ale navíc zvládnou i další práce, jako je třeba instalace žaluzií nebo rolet, drobné stavební úpravy, nebo si poradí na Vaši zahradě s prořezávkou stromů či jinými činnostmi, které obvykle provádí zahradník.

Jaká je náplň hodinového manžela

Na základě objednání se k Vám dostaví perfektně vybaven nářadím a běžně používaným součástkám. Účelem a smyslem jeho práce je poradit si s každým problémem, aniž by ho nic nemohlo překvapit. Hlavním předpokladem je pochopitelně manuální zručnost a dostatek zkušeností. V každé situaci si ví rady a kromě toho, co by jinak musel opravit instalatér, či jiný řemeslník, ochotně provede i různé související práce nebo úplně něco jiného, než na co jste si jej původně pozvali. Hodinový manžel je prostě instalatér, elektrikář, zahradník či zedník v jedné osobě.

Jaké jsou výhody hodinového manžela

Pokud vám protéká záchod, kape vodovodní kohoutek nebo potřebujete vyměnit zářivku, může vám připadat zbytečné, volat k takové drobné závadě řemeslníka. Občas bývá taková obava opodstatněná, neboť můžete mít špatnou zkušenost, že vás instalatér či elektrikář odmítl s poukazem, že se nechce zabývat banální závadou, nebo je zrovna nemá čas. Na rozdíl od řemeslníků Vás manžel na hodinu nikdy neodmítne. Navíc jsou jeho ceny v porovnání s řemeslníky nebo odbornými firmami nižší.

Jak jej objednat?

Největší výhodou služeb, které poskytuje manžel na hodinu je, že na základě objednávky na nejlepsihodinovymanzel.czobdržíte kontakt na hodinového manžela, který to k Vám má nejblíže. V databázi této služby jsou totiž evidováni manželé na hodinu v celé České republice.