Každá žena miluje krásné oblečení

V současné době je na oblečení kladen velký důraz a to jak v osobním, tak i pracovním životě. Pokud žena dobře a vhodně zvolí svoje oblečení, upoutá jím mnohem více, než například dokonalým úsměvem. Jak tedy vybírat dámský textil, aby podpořil ženskou atraktivitu?

Při výběru jednotlivých kousků mějte na paměti

Jestliže chcete vypadat dobře, vyplatí se vám investice do kvalitního kostýmku, který podtrhne ženský půvab. Výhodou je, že k němu můžete dokupovat celou řadu textilních i dalších doplňků, které budou odpovídat momentálním módním trendům. Při výběru jeho barvy berte ohled na to, jaký jste typ, kostým nemusí být pouze v klasické černé barvě. Nejen levný dámský textil, ale i doplňky naleznete na portálu bavlissimo.cz.

K atraktivnímu kostýmu je dobré vybrat také vhodné doplňky, mezi něž patří nejen šperky a hodinky, ale i obuv či kabelka.

Jak zamaskovat drobné nedokonalosti ženského těla

Žádné ženské tělo není dokonalé. Některé je souměrné, u jiného se mohou objevit drobné nedokonalosti, které lze, alespoň částečně, skrýt vhodně zvoleným druhem oblečení.

Jste-li majitelkou silnějšího pasu, volte volnější tuniky nebo pas posuňte o trochu níže. To vám zajistí pásek přes tuniku umístěný lehce nad boky či sukně nebo kalhoty s pasem na bocích, které tak zdůrazníte.

Pokud máte méně dokonalý zadeček, volte šaty áčkového střihu. Nosíte-li raději sukni, vybírejte takovou, která má širší střih. U kalhot existují také speciální střihy. Také pomohou zadní kapsy, které je potřeba volit větší a umístit je níže.

Pokud jste majitelkou menší postavy, ideální pro vás nebudou šaty a sukně střední či maxi délky. Šaty volte s délkou těsně nad kolena a projmutím pod prsy. Takovýto styl šatů postavu opticky prodlouží. Pomoci mohou také svislé vzory, především pak proužky.