Květinové obrazy canvas – módní výzdoba domu

Trendy v dekoratérství designu interiéru se vrací. Módní stylizace dětí-květin si získaly zpět přízeň. V této sezóně budou v interiérech vládnout květiny. Skvělým doplňkem těchto kompozic budou květinové obrazy canvas.

Květiny – růžová sedmdesátá léta

Květinové vzory jsou připomínkou sedmdesátých let, které je poprvé uvedly do interiérů v tak velkém měřítku. Všudypřítomný minimalismus způsobil, že interiéry se staly neútulné a strohé. Skandinávský styl prosadil stylizaci interiérů v neutrálních barvách. Loftový styl, který je opakem severského, zavedl tmavé, skličující doplňky. U obou stylů není žádný prostor pro světlé, živé barvy, které poskytují interiéru individuální charakter.

Ženské, romantické a pomíjivé květiny jsou oblíbenými motivy interiérových designérů. Jsou jemné a nevtíravé, takže se hodí do téměř jakékoliv kompozice a stylu. Vzorované květiny budou vypadat dobře v ložnici, a malé akvarelové květinové louky v obývacím pokoji s otevřenou kuchyní.

Výzdobu pokoje pro hosty nebo kuchyně není nutné okamžitě měnit. Dekorativní prvky mohou být postupně nahrazovány, aby se dosáhlo požadovaného efektu. Květinové obrazy canvas jsou skvělou volbou pro ty, co se nemohou rozhodnout. Úplná změna interiérové výzdoby vyžaduje čas a finanční náklady. Často postačí vyměnit několik doplňků, abychom změnili charakter interiéru.

Digitální tisk – budoucnost nástěnných dekorací

Obrazy na plátně Wallmuralia mají nejvyšší kvalitu digitálního tisku, který umožňuje přesnou reprodukci libovolně vybrané grafiky nebo fotografie. Osvědčená kvalita tisku má zásadní význam pro výzdobu interiérů, jakými jsou kliniky estetické medicíny, zubní ordinace a nemocnice.

Tradiční nebo moderní?

Plátno canvas je materiál odolný proti oděru a prachu. Vzhledem připomíná tradiční obraz na plátně a stále častěji jej nahrazuje. Foto obraz na plátně nevyžaduje umístění v mosazném rámu, takže doba instalace se výrazně zkrátila. Tradiční plátno, na rozdíl od plátna canvas, není odolné proti poškrábání a nečistotám, a proto může být snadno poškozeno. Mosazné rámy opticky zmenšují místnost, takže nejsou vhodné pro zavěšení na každé stěně.