Nejžádanější španělské potraviny

Máte rádi výborné jídlo, zejména čerstvé ovoce, zeleninu a plody moře? Berete dovolenou jako poznávání nejen nových kultur a zvyků, ale také jako příležitost k novým gastronomickým zážitkům? Omezila vás současná situace v možnostech cestování? Nezoufejte. Naštěstí existují obchody, které se specializují na prodej surovin dovážených přímo ze země jejich původu. Vy si tak v pohodlí domova můžete vychutnat například ovoce přímo ze Španělska.

Klíčové suroviny španělské gastronomie

Španělská kuchyně se všeobecně řadí k nejoblíbenějším kuchyním v celosvětovém měřítku. Významně ji ovlivnili Arabové, a pro turisty je zajímavá zejména díky své pestrosti. Mezi nejoblíbenější pokrmy patří zeleninová polévka gazpacho, která se tradičně podává za studena. K její výrobě budete potřebovat rajčata, cibuli, papriku, česnek a olivový olej. Právě olivový olej se řadí k základním surovinám, bez kterých se při vaření španělských specialit neobejdete. Olivy jsou jednou z nejstarších surovin. Díky velmi dobrému vlivu na zdraví jsou oblíbené až do dnešní doby. I vy si můžete dopřát olivy přímo ze Španělska. Rozhodně se vyplatí upřednostnit gastro balení olivy ze Španělska před koupí oliv v menším balení, které pochází odjinud.

Gastro balení oliv a ovoce ze Španělska

Značka Bassta vám nabízí olivy v gastro balení, které zaručuje nejlepší kvalitu výrobku. Díky pečlivému výběru neztrácí produkty nic ze své kvality a na váš stůl se tak dostanou olivy, které chutnají stejně jako ty, které si můžete dát ve Španělsku. V nabídce nechybí ani gastro balení ovoce, které nabízí zejména ovoce v plechovkách a to jak jednodruhové tak také ovocný mix. Je jen na vás, jakou velikost plechovky si zvolíte. Například broskve kostky zakoupíte v balení o váze až 4200g. Tato nabídka je vhodná zejména pro stravovací zařízení všeho druhu, kterým záleží na tom, aby svým hostům připravovali pokrmy z vybraných surovin.