Originální dárky od Firmy na zážitky

Šperky jsou ozdobou každé ženy, ať už jsou výrazné, či nenápadné. Podtrhují osobnost a mnohdy o jejich nositelce leccos vypovídají.

Designové šperky Mooyyy

Pro mnoho žen mají šperky sentimentální hodnotu, často je mají spojené s osobou, která je jimi obdarovala, případně s nějakou konkrétní situací. Mnoho žen tak chce, aby byly jejich šperky výjimečné a čím dál častěji dávají přednost designovým šperkům, které nesou osobní poselství. Typickým příkladem takových šperků jsou doplňky značky MOOYYY. Jedná se o ručně vyráběné kousky, které byly původně inspirovány jógou. Oblíbená je řada Elements, která je inspirovaná čtyřmi základními symboly vody, vzduchu, ohně a země. Šperky MOOYYY jsou jednoduché, minimalistické a najde se v nich každá žena, která si potrpí na originalitu a kvalitu. Jednotlivé řady zahrnují různé typy výrobků, takže je možné si postupně seskládat kompletní sadu. Mnoho žen má také ve zvyku vozit si šperky z cest. Pokud máte doma také takovou cestovatelku, kterou raději než šperkem obdarujete poznávacím zájezdem v některé z řady exotických zemí, pak jistě oceníte nabídku zájezdů.

Vydejte se za exotikou

Cestovní kanceláře dárkový poukaz dnes nabízí už zcela obvykle, protože se jedná o žádané zboží. Je to jednodušší a bezpečnější varianta než darovat pobyt, u kterého nemusí obdarovanému vyhovovat termín či lokace. Pokud se vydáte do některé z exotických zemí, pak zde nezapomeňte ochutnat místní kávu. Doma si pak můžete objednat dárkové balení kávy, které si můžete zvolit dle vlastní chuti. Ochutnat můžete nejen kávu z různých zemí, ale také různé kávové speciality. Pokud vám chybí potřebné vybavení i to můžete zakoupit za dárkový poukaz na kávu. Rozhodně byste měli investovat do kvalitního mlýnku na kávu, aby při mletí nedocházelo ke znehodnocování kávových zrn. Pokud si nejste jistí, jaký druh kávy vám bude nejvíce chutnat, můžete si objednat degustační balíček.