Jak přilákat více klientů do Vaší čerpací stanice?

Přemýšlíte, čím to jen může být, že jarní sezóna se konečně začíná dostávat ke slovu a ve Vaši čerpací stanici se dveře zrovna dvakrát netrhnout mytím automobilovým vozů? Možná jste doposud nenabídli klientům takové služby, které by je zaujaly.

Jaké jsou výhody bezkontaktního mytí?

Ve vyspělých evropských státech je bezkontaktní mytí považováno téměř za samozřejmost. Společnost BKF CarWash se rozhodla, že tuto službu nabídne také v České republice. Díky jejím automyčkám mohou Vaši zákazníci vyzkoušet až šest programů mytí. Všechny se postarají o precizní očistu vozů. Důvodů, proč mít právě ve Vaší čerpací stanici, budou mít Vaši klienti hned několik. Nejde přitom pouze o pestrou nabídku mycích programů, ale také bonusové programy. Společnost BKF CarWash podporuje platbu kartou. Klienti přivítají tuto službu především z toho důvodu, že již nebudou muset myslet na to, aby u sebe měli hotovost. Platební kartou se dá dnes platit téměř kdekoliv, je to rychlé a navíc pohodlné. Bezhotovostní placení je považováno za krok do budoucna, proto nezůstaňte ani Vy pozadu a již nyní udělejte krok dopředu. Oblíbený je také BKF věrnostní program, který využívají především majitelé firemní aut. Zapomínat nelze ani na vzdálenou správu automyčky a dohled přes internet.

Cenné rady před investicí do automyčky

Na webových stránkách společnosti BKF CarWash support.bkfcarwash.eu/cs/ najdete také ceny rady, na co se zaměřit, když se rozhodnete pro investici do bezkontaktních myček. K častým chybám úspory na příslušenství. Často se však ukáže, že volba cenově nejdostupnějších komponentů, není tou správnou volbou. Rozhodně se vyplatí pořídit automyčku od prověřené společnosti, která nemá za cíl oklamat své zákazníky. Pozor si dejte také na to, aby firma poskytovala pravidelné servisní prohlídky. S firmou BKF CarWash se těmto nedostatkům vyhnete, proto buďte prozíravější než některé jiné čerpací stanice a investujte do osvědčené jistoty.