Boty pro všechny příležitosti

Hledáte-li boty, které by splňovaly ty nejvyšší nároky, pak vyzkoušejte obuv Prestige. Tato značka se na našem trhu s obuví prosazuje stále více pro svou kvalitu a dlouhou životnost. Boty na běžné nošení, na práci, na sport i do mokra vycházejí z dílen společnosti Repa.cz, která úspěšně navazuje na baťovské tradice kožedělné výroby na Zlínsku.

Přednosti výrobků značky Prestige

Každý uživatel výrobků firmy Repa.cz ocení zejména jejich vysokou kvalitu. Té je dosahováno pečlivostí a poctivou řemeslnou zručností zaměstnanců firmy, kteří jsou pyšní na tradice výroby bot a také ochranných pracovních pomůcek a zdravotnické obuvi. Zlínsko je již od 1. republiky spojováno s Tomášem Baťou, který byl zakladatelem a průkopníkem seriové výroby obuvi v tomto kdysi chudém regionu. Jeho jméno se stalo pojmem v celém světě a současná firma Repa.cz mu rozhodně nedělá ostudu.

Druhy bot Prestige

Firma Repa.cz zásobuje český trh s obuví několika druhy bot. Vybrat si můžete jak boty určené k běžnému nošení, tak na rekreační sportování nebo turistické túry, ale i boty pracovní. Oblíbené jsou také pánské holínky, které si pochvalují nejen rybáři s podběráky a další profese, které mají co dělat s vodou, ale zemědělci, farmáři nebo zahrádkáři. Holinky Prestige jsou pohodlné, takže se hodí i do lesa na houby.

Boty podle ročního období

Každé roční období vyžaduje určitou obuv. V zimě si do sněhu nebo sněhové břečky málokdo obuje tenisky. Pokud se na zimu koupíte zimní Obuv Prestige, nebudete zklamáni. Jejich předností je dokonalá odolnost vůči chladu i vlhku. Na výběr jsou jak boty v nízkém provedení, tak kotníčkové. Nohy budete mít v teple díky vnitřní teplé podšívce a pokud bude třeba boty vysušit, usnadní vám to vyjímatelná stélka. Hlavním kritériem, na kterém si firma Repa.cz zakládá, je maximální pohodlnost při nošení její obuvi.

Ochranné pracovní pomůcky

Tato nezbytná součást celé řady profesí má na Zlínsku dokonce ještě delší tradici, než boty. Ochranné pracovní pomůcky mají základní účel, a to zajistit bezpečnost při práci. Zároveň nesmí pracovníka omezovat v pohybu, což platí jak pro zástěry a kamaše pro svářeče a kováře, nákoleníky, řemínky a další součásti ochranných pomůcek. Jejich základem je kvalitní kůže a její precizní zpracování.