Bydlení v metropoli přináší příležitosti, Vackov je nadto ideální místo k bydlení

Kde je nejvíce pracovních příležitostí a výdělky o několik procent vyšší než v regionech? Kde jsou nejlepší střední a vysoké školy, kde zhodnotí talent vašich dětí? Metropole je historicky místem příležitostí. Nyní máte možnost bydlet ve svém v Praze i vy, protože se právě dokončuje výstavba další etapy bytů Na Vackově v oblasti horního Žižkova. Můžete tak žít ve vlastním a nastěhovat se hned v průběhu příštího roku!

Předražené pronájmy vs. vlastní bydlení

Při pročítání inzerátů s pronájmy v pražských čtvrtích vychází varianta pořízení některého z bytů na pražském Žižkově mnohem výhodněji. Při obdobně vysokých měsíčních splátkách totiž budete vlastníkem moderního metropolitního bydlení v rámci bytové rezidence s obrovským potenciálem a skvělou dostupností. Horní Žižkov je totiž lukrativní lokalitou, kde probíhá další etapa výstavby navazující na předešlou v ulicích Rixdorfská, Olgy Havlové a Na Vackově, tentokrát podél ulice Malešická.

Rozmanitá nabídka v pěti objektech

V této fázi se právě dokončuje pět objektů s celkovým počtem 347 bytů, nebytových prostor a ateliérů, ale prodej bytů na Praze 3 byl již zahájen, proto nesmíte s výběrem bytu otálet. Byty jsou o dispozičním řešení od 1+kk po 5+kk, díky asymetrii budov přináleží k bytům balkony, lodžie nebo terasy, které poskytují svým majitelům dostatek soukromí pro víkendové ranní posezení nebo naopak večerní chvilku se sklenkou v ruce. Tím, že objekty navazují na blízký park Židovské pece, je zajištěn klid i příjemný výhled do zeleně.

Na Žižkově se nudit nebudete

Zatímco dříve byl Žižkov považován za čtvrť bohémů, lapků a různých kriminálních živlů, dnes je naopak centrem kulturního a společenského života. Za to vděčí množství divadel, kulturních a hudebních scén, klubů, ale na Žižkově se nachází také ikonické kino Aero, kam můžete po práci zajít na některý alternativní nebo nízkorozpočtový film. Kromě toho je třetí městská část také zeleným srdcem metropole, proto se můžete projít, zasportovat nebo strávit čas s přáteli v některém z blízkých parků. Uspořádat můžete i piknik, na Pražačce nebo v parku Židovské pece se totiž nacházejí pikniková místa určená pro grilování.