Váš notebook přestal fungovat? Obraťte se na profi servis v Brně

Dokázali byste si představit, že by se váš notebook rozbil? Skoro každému se toto již stalo a je to velmi nepříjemné. Notebook potřebujeme, abychom mohli pracovat, komunikovat s přáteli nebo se zde zkrátka bavit. Pokud jste zaznamenali softwarovou nebo hardwarovou poruchu, vyplatí se obrátit na specializovaný brno servis notebooku-https://www.fopanet.cz/, který nejdete ve 3. patře budovy C v ulici Hybešova 42 v Brně.

Co servis dokáže

Servis FopaNET si poradí se všemi poruchami notebooku, od politého notebooku až po jinak poškozený notebook. Pokud máte nějaký vadný díl, postará se o jeho objednání a výměnu. Zajistí také vyčištění počítače. Po určité době používání je počítač zanesený prachem, to následně způsobuje jeho přehřívání a zpomalení. Pomocí vysokotlakého kompresoru vám zde notebook vyčistí a pomohou vyměnit i termopastu pro lepší odvádění tepla.

Pokud dojde k softwarovým chybám, mohou vám zde zazálohovat data a notebook kompletně přeinstalovat. Poradí si i se zavirovaným počítačem. Pokud je váš počítač infikovaný, rozhodně nedoporučujeme ho dále používat, v servisu vám ho spolehlivě odvirují a navíc vám nainstalují spolehlivý antivirový program ESET, který umožní váš počítač chránit před většinou hrozeb, které na internetu číhají.

Častým problémem je také pomalý počítač, pokud už vám rychlost vašeho notebooku nevyhovuje, nemusíte ho hned vyhazovat, v servisu se postarají o jeho zrychlení, aby opět fungoval jako nový. Ke zrychlení se často používá výměna současného harddisku za SSD disk.

Skvělou výhodou je, že servis pracuje rychle, mnoho oprav je hotových již do druhého dne a notebooky se nikam neposílají, vše se opravuje na místě. Spolehněte se na profesionální servis – ntb brno servis -https://www.fopanet.cz/, kde notebookům rozumí.