Chcete garáž výhodně? Vyberte si plechovou

Pokud disponujete rodinným domem nebo chatou a máte u ní na pozemku dostatek místa, byla by škoda ho nevyužít pro garáž. Pro mnoho lidí je garáž samozřejmostí, protože garážované vozy mají mnohem delší životnost a zachovají si po delší dobu skvělý vzhled.

Někdo pořízení garáže oddaluje, protože si myslí, že to pro něj bude velký výdaj a že její výstavba zabere mnoho práce i času. Garáž vám ovšem nemusí zabrat žádný čas a už vůbec žádné úsilí, můžete si nechat dovézt garáž, kterou vám smontují na místě. Plechové garáže jsou velmi populární, jde o velmi vzhledný druh garáže, jejíž pořizovací náklady jsou minimální, ve srovnání se zděnými garážemi. Pokud se pro ně rozhodnete, je vhodné zvolit českého specialistu StalConcept, který vám zajistí moderní garáže v mnoha velikostních provedeních za minimální ceny, které často nepřekročí deset tisíc korun.

Garáž, která je ideálním řešením

Můžete tak mít levnou a moderní garáž, která se stane pro váš vůz perfektní ochranou, kromě různých rozměrů si můžete vybrat garáž, která má buď sedlovou střechu nebo střechu s bočním a zadním spádem. U plechových garáží se vám nabízí i mnoho barevných variant, takže můžete garáž sladit vaším domkem nebo si můžete vybrat plechovou garáž, která imituje dřevo. Taková možnost je velmi krásná a hodí se skvěle obzvláště k dřevostavbám, ale i dalším nemovitostem. V samotné ceně garáže je zahrnuta i její montáž a doprava, nebudete mít tedy náklady navíc. Jedinou vaší prací bude zajištění rovného terénu, garáž nejlépe sedne na betonovou desku, ale zajistit se mohou i betonové patky s přesahem 15 centimetrů. Ukotvení plechové garáže je dobré hned po smontování, můžete ho zajistit sami nebo vám ho za příplatek zajistí samotná firma. Pokud jste doposud hledali vhodné řešení pro garáž, už ho hledat nemusíte, navštivte Profistahl.cz nebo Stalconcept.cz.