Co darovat novomanželům jako svatební dar?

Svatba je jedním z nejdůležitějších dnů v životě dvou zamilovaných lidí. Je jasné, že svůj den chtějí strávit se svými nejbližšími, kteří jim na oplátku věnují dárek pro zpříjemnění začátku nové životní etapy. Darovat peníze je poměrně neoriginální, věci do domácnosti jsou v době, kdy spolu většina párů před svatbou nějakou bydlí, zbytečné a líbánky už mají dávno naplánované. Co takhle jim ale darovat wellness pro dva?

Dopřejte jim relax pro dva

Jednodenní nebo dvoudenní wellness pro dva ve formě poukázky mají tu výhodu, že si novomanželé mohou sami vybrat datum, které se jim nejvíce hodí. Lokace záleží na tom, kde pár bydlí nebo kde nejčastěji pobývá, dobrodružnější povahy ale jistě rády spojí wellness s menším výletem. Nejoblíbenější je wellness v Praze nebo wellness v Ostravě. A v čem jsou tyto pobyty tak unikátní? Kromě toho, že novomanželé budou mít zařízené ubytování, mohou si užívat vířivku, saunu fresh bar a v některých centrech také relaxační masáž.

Nabízí se saunový svět

Pokud se domníváte, že celý pobyt by novomanželé nevyužili, můžete jim věnovat třeba poukaz na jednorázový vstup do saunového světa. Čekat na ně budou vířivky, bazény a samozřejmě sauny. Pokud patří mezi velké milovníky saunování, určitě je okouzlí také zážitková saunová noc, kdy se mohou zúčastnit saunových rituálů a užít si wellness mimo klasickou otevírací dobu. Pobyt ve vířivce pod hvězdnou oblohou bude nezapomenutelným zážitkem.

Pokud mají novomanželé rádi soukromí, možná jim největší radost udělá privátní wellness. Jako dárek pro novomanželé se hodí především privátní vířivka se sektem nebo privátní vířivka či sauna a masáž pro dva. Můžete si být stoprocentně jistí, že takový dárek neskončí na dně skříně, ale novomanželé ho rádi využití a budou na něj ještě dlouho vzpomínat. Jelikož poukazy mají platnost několik měsíců, jistě si najdou čas na to, aby je využili.