ECO předměty jako vhodný dárek pro klienty, navíc s logem vaší firmy

Přemýšlíte, co nabídnout klientovi jako poděkování za jeho přízeň? Blýskněte se s eco předměty a získejte si tak přízeň i těch nejnáročnějších zákazníků. Reklamní předměty pomáhají.

Reklamní předměty jsou dobré pro obě strany

Reklamní předměty jsou užitečné pro obě strany. Vám nabídnou možnost rozšířit povědomí o vaší značce i na místa, kde nemáte placenou reklamu. Váš klient totiž daný předmět bude používat ve svém sociálním okolí. Stačí kladná zmínka o vaší firmě a doporučení je na cestě.

Klient má zase z vašeho dárku praktický užitek. Když mu nabídnete něco, co využije i ve svém běžném životě, získáváte si to nejcennější – trvalou přízeň zákazníka. Ten bude nadšený z toho, že mu vaše firma dodává reklamní předměty, které denně využije. Reklamní elektronika, textil, ale také eco dárky. Jaké vybrat?

Batohy z recyklátu

Reklamní batohy hrdě ponesou logo vaší firmy nebo produktu. Robustní batohy typu roll-top se postarají o to, aby nesly všechny potřebné předměty. Zároveň vás může hřát na srdci, že jste se podíleli na recyklaci materiálů. Batohy jsou totiž vyrobeny z robustní plsti RPET. Co to znamená? Jsou z recyklovaných PET lahví. Skvělý tip na dárek s přidanou hodnotou pro nás všechny.

Bambus je ekologický a odolný materiál

Bambus je jako materiál skutečně skvělý. Roste rychle a na jeho růst je zapotřebí jen slunečních paprsků a malého množství vody. Z bambusu se dnes vyrábějí nejen textilie, ale také například reklamní eco hrnky. Branding s názorem a přesahem, to je přesně to, co dnes potřebujeme všichni. Zaujmete i ty nejnáročnější zákazníky. Zároveň jsou bambusové produkty dokonale minimalistické.

Využijte příležitost a pořiďte svým zákazníkům ekologické produkty, které naleznou užitek v běžném životě klienta. Šňůrky na klíče z recyklátu, eko notesy i propisky, to vše je dobrý nápad na dárek pro obchodní partnery.