Co dělat, když chci kvalitní připojení k internetu?

Internet se stal samozřejmostí, stejně jako rozhlas či televize. Bez připojení k internetu se neobejde téměř žádná firma, neboť její pracovníci v kancelářích potřebují internet ke své denní práci. Zrovna je internet nezbytný pro provozovatele hotelů a jiných ubytovacích zařízení, pro restaurace, knihovny a další subjekty. Na internet si navykli i běžní uživatelé v domácnostech, kterým slouží ke sledování nejaktuálnějších zpráv z domova i ciziny, k vyhledávání nejrůznějších informací, nakupování v e-shopech nebo prostě jen k zábavě a hraní počítačových her.

Služby Připojto.cz

Připojení k internetu, které nabízí Připojto.cz, je po všech stránkách výhodné. Internet Brno nedodává pouze jednorázové připojení k internetu do kanceláří či do domácností. Svým klientům nabízí různé benefity, jako je například možnost přijímat televizní signál a sledovat dokonce až 100 televizních programů. Stačí vyplnit jednoduchý formulář a za pouhých 229 korun měsíčně budete moci sledovat televizní program i na svém počítači, notebooku či chytrém telefonu. Doma tak vyřešíte obvyklé dilema, kdo se bude na co dívat. Další výhodou je příjem televizního signálu v digitální podobě, takže ušetříte za nový televizor nebo set-top box.

Další výhody

Připojení k internetu nabízí Internet Brno ve dvou variantách, a to buď vzduchem, nebo po kabelu. Internet na doma je rozhodně výhodnější, když se připojení provede pomocí kabelového systému. Jeho výhodou je větší spolehlivost a stabilita, neboť nehrozí rušení příjmu v důsledku klimatických podmínek či jinými ruchy. Proto je internet na doma po kabelu výhodný zejména pro domácnosti. , Naopak připojení k internetu vzduchem je vhodnější pro kanceláře, ale také například pro hotely, ubytovny, knihovny, školy a jiné instituce, kde dochází k častým změnám, přesunům či rozšíření koncových koncových uživatelů. Vedle těchto služeb poskytuje společnost Internet Brno svým klientům také celou řadu benefitů.

Zákaznická linka

Pro Internet Brno je vždy na prvním místě klient, jeho potřeby a přání. Proto je k dispozici zákaznická linka, která funguje nepřetržitě 24 hodin denně, a to včetně víkendových dnů i svátků.