Co dělat, když potřebujete rychle poslat zásilku?

Komu se to ještě nestalo? Zapomněli jste na nějakou důležitou věc s teď ji nutně potřebujete. Není nic jednoduššího, než využít kurýrní služby a jakoukoli zásilku si nechat poslat. Kurýrní služba Praha na webu intimekuryr.cz vám pomůže se zásilkami jakéhokoli rozměru, v kterýkoli čas a do jakéhokoli města nejenom u nás, ale i na Slovensku, v Anglii a vlastně po celém světě.

Jak rychlá je kurýrní služba?

Do vybraných míst v České republice můžete svou zásilku čekat již do 18cti hodin od jejího podání, jinak do ostatních míst maximálně do 23 hodin. Nemusíte se obávat klasického zpoždění či znehodnocení vašich zásilek jako u pošty, všechno je v maximálním bezpečí a kurýři s nimi zacházejí velice opatrně, a hlavně zásilku vždy předají adresátovi přímo do rukou, tak nemusíte mít obavy, že vám třeba zvídavá sousedka balíček prostě „zabaví“.

V rámci Slovenské republiky se rychlost dodání od objednání pohybuje od 23 do 48 hodin. Nicméně, tyto dvě země rozhodně nejsou jediné, kam kurýrní služba Praha zásilky doručuje. Pokud chcete poslat balíček třeba do Londýna, můžete ohlásit, že zásilka bude u rukou adresáta maximálně do dvou dnů od samotného odeslání. V rámci celého světa bezpečně splňují lhůtu tří dní. Takovou rychlost byste od jiných dopravců a přepravců jen těžko získali.

Expres dodání

I přesto, že jste jistě rychlostí dodání ohromeni, kurýrní služba to dokáže dokonce i rychleji. Že to není možné, říkáte si? Ale věřte, že ano. Pokud podáte svou zásilku na jednom ze zákaznických center v Praze ráno do 10:00, můžete si být jisti, že na místo určení se dostane ještě týž den.

Direct servis

Pokud posíláte nějakou velice cennou zásilku a nechcete, aby byla převážena společně s ostatními, ale sami nemáte čas, abyste ji dopravili na místo určení, je možné využít služby Direct servis, kdy právě tu vaši zásilku poveze kurýr samostatně. Doba doručení je samozřejmě odvislá od místa určení a možnosti dopravení se do této konečné stanice.

Nechte své zásilky, aby se dostaly přesně tam, kam mají. Využijte služeb kurýrní služby a o jejich bezpečí při cestě se již nemusíte více bát.