Co dělat, když chci mít interiér od profesionálů

Co očekáváte od svého interiéru? Většina lidí si přeje, aby se v něm cítila příjemně, byl pro ně praktický a aby se nemuseli stydět si domů pozvat nějakou návštěvu. Velké množství lid žije už dlouhou dobu v interiéru, kde se necítí příjemně, nevyhovuje jim a za který se stydí. Pokud máte i vy nevyhovující interiér, možná je nejvyšší čas na změn

u. Nedělejte však chybu v tom, že se rozhodnete upravovat svůj interiér svépomocí, amatérské pokusy jen málokdy dopadnou dobře. V interiéru vašeho domova strávíte velkou část života, nechte si ho zpracovat od profesionálů.

Co bytoví designeři dokáží?

Jejich cílem je změnit váš prostor tak, aby dokázal zaujmout a byl skutečně užitečný, zapomeňte na kusový nábytek z výprodejů, který si složíte imbusem a za 2 roky se vám rozpadne. Raději si nechte udělat krásný a kvalitní nábytek na míru, který vám bude sloužit celý život. Jde o nejlepší investici v životě. Důležité je obrátit se na zkušené interiérové studio, které má bohatí zkušenosti a prokazatelné reference. Pokud se nechcete spálit, vsaďte na specialisty z PW Interiér. Toto studio existuje už od roku 2006 za dobu svého působení vytvořilo nespočet úspěšných realizací pro obytné i komerční prostory.

Jak to probíhá?

Vše začíná schůzkou, sejdete se s designery a sdělíte jim své představy a požadavky, oni vám následně předloží několik návrhů, jakým směrem by se rekonstrukce mohla ubírat. Když se domluvíte na společné vizi, odborný pracovník provede zaměření důležitých kót,aby bylo možné udělat přesný návrh a nábytek na míru. Ještě než započnou jakékoliv práce na vašem interiéru, vytvoří se podrobná 3D vizualizace, ve které si můžete projít nový interiér ještě před rekonstrukcí. Následně se vytvoří podrobná dokumentace i s rozpočtem. Poté se tým specialistů pustí do práce, zaměří se na vše potřebné, od nábytku a barev až po ty nejmenší detaily a dekorace. Jakmile je rekonstrukce hotová, dojde k předání a vy si můžete užívat příjemné bydlení v krásném a stylovém interiéru. Více informací i ukázky realizací naleznete na webu studia www.pwinterier.cz.