Co dělat, když chci pracovat v pekárně?

Je něco krásnějšího než po ránu cítit vůni kávy a čerstvého pečiva? Po ránu mnoha lidem žaludek zpívá hlady a je potřeba ho něčím ukojit. Běžné pečivo se supermarketů a hypermarketů postrádá kvalitu, dělá se většinou strojně z nekvalitních levných surovin. Jsou ovšem místa, kde se dělá pečivo poctivě ručně a z nejlepších surovin. Takovou výrobu ctí rodinná pekárna NÁŠ CHLÉB. Pobočky má po celé České republice a do mnoha z nich hledá šikovné pracovníky. Chtěli byste se přidat do týmu?

Jaké pozice pekárna nabízí?

Pekárna má více než 30 let dlouhou tradici lidé už ji často znají a rádi si zajdou pro skutečně kvalitní a chutné pečivo. Aby se mohla tato kvalitní pekárna rozvíjet, jsou k tomu potřeba šikovní lidé. Práce je vhodná jak pro muže, tak i pro ženy. Jestliže rádi komunikujete s lidmi a baví vás prodej, můžete vykonávat pozici prodavače. Jestliže vám jde dobře vedení lidí, můžete být vedoucím prodejny. Mnoho lidí miluje, když si může sáhnout na těsto a přímo se podílet na výrobě. Jestliže chcete být u toho, když jednotlivé druhy pečiva vznikají, je pro vás jako stvořená pozice pracovníka ve výrobě. Potřeba jsou také řidiči.

Pečivo je třeba rozvážet, denně je potřeba ho rozvážet po celé ČR a vy se o to můžete postarat. Velmi zajímavou příležitostí je franchisant. Jestliže ve vašem městě není žádná kvalitní pekárna, můžete to zcela změnit. Můžete si zde otevřít pekárnu pod zavedenou značkou, kterou už lidé znají. Můžete mít vlastní pobočku NÁŠ CHLÉB a starat se lidem o to, aby měli každý den k dispozici chutné a kvalitní pečivo. Z mnoha měst zmizel život, zejména středy měst jsou čím dál tím více prázdné a lidé potřebují mít důvod, proč do města chodit. Díky vám to může být právě kvůli pečivu. Je potřeba, aby měl každý k dispozici místo, kam může jít tento sortiment nakoupit. Více informací a možnost kontaktu naleznete přímo na webu https://www.prace-naschleb.cz/