Co dělat, když chci objevit Portugalsko ze sedla silné motorky?

Zažijte originální dovolenou a projeďte si Portugalsko na silné motorce. Díky tomu budete moct navštívit několik historických měst, pokochat se zdejšími horami i krásou divokého oceánu. Zkrátka a jednoduše perfektní zážitek pro všechny nadšence do motorek.

Díky motovýletu získáte jedinečné zážitky

Motoškola Přijďte se projet nedávno přišla s novou moto expedicí. Pojmenovala ji jako Escape to Freedom. Při této příležitosti si přitom projedete Portugalsko na motorce a poznáte zdejší kulturu. Pokud se na tom domluvíte s dalšími účastníky zájezdu, budete si moct jednotlivé motorky půjčovat mezi sebou a vyzkoušet si tak více různých strojů.

Celou expedici zahájíte buď v Lisabonu, nebo v Portu (záleží na konkrétním termínu). Následně se vydáte objevovat krásu portugalských měst i zdejší přírody. 

Připraveno je pro vás také několik zážitků navíc. Tak například společně zavítáte do vyhlášeného sklípku, kde si pochutnáte na místním Portském. Také si vyzkoušíte lekci surfování a pod dohledem zkušeného instruktora si zkusíte sjet několik vln. 

Jaké motorky si můžete půjčit?

V rámci tohoto motovýletu se do Portugalska dopravíte letecky. Následně si přímo na místě půjčíte motorku od českých instruktorů. K dispozici vám bude motorka BMW R 18 Pure, R 18 Classic, R 18 Bagger a R 18 Trancontinental plus. Každý z těchto strojů přitom nabízí něco trochu jiného a je tedy jen na vás, pro jakou variantu se rozhodnete.

A co ubytování a stravování?

Výhodou tohoto motovýletu je fakt, že nemusíte prakticky nic řešit. Ubytování i stravování třikrát denně pro vás totiž bude zajištěno. Těšit se můžete na luxusní hotely, bohaté hotelové snídaně i místní speciality k obědu a večeři. 

Více informací o motovýletech najdete na www.prijdteseprojet.cz.