Co dělat, když hledáte přivýdělek ke stávajícímu podnikání? Můžete si pořídit bezkontaktní myčku

Je naprosto nepřehlédnutelné, jak se u nás, ale také jinde ve světě, výborně ujaly bezkontaktní myčky a těší se velké oblibě. Důvodů, proč tomu tak je, je několik. V první řadě jsou dostupné kdykoli si lidé přejí. Fungují 24 hodin denně i v neděli a ve státní svátek. Dalším důvodem je, že je jejich použití pro zákazníky cenově přijatelné. Pozitivem je i snadná obsluha, množství nabízených programů nebo rychlost umytí vozu.

Kde je dobré myčku aut umístit?

Bezkontaktní myčky je vhodné umístit na několik míst. Vyhledávané jsou jak u frekventovaných silnic, tak na okrajích měst. Praktické jsou i u obchodních center nebo u větších obchodů. Dalšími místy jsou čerpací stanice nebo autoservisy. Tady všude řidiči často projíždí, nebo čekají, než žena nakoupí. Stejně tak se někteří rádi zastaví vůz umýt po natankování paliva nebo po servisu.

Vyberte si správný typ myčky

V nabídce je kontejnerová myčka aut, modulární myčka, portálová automyčka nebo atomyčka BKF Mono.

Kontejnerové myčky jsou vhodné v místech s vysokou a střední intenzitou provozu, jsou osvědčené při vyšším počtu mycích boxů. Technologie je umístěna v technickém kontejneru, což oceníte zvláště v zimě. Lze u ní zvýšit bezpečnost hotovostních plateb a je ideální pro rozšíření stávající podnikatelské činnosti.

Modulární myčka je výborná alternativa kontejnerové myčky. Hodí se na místa se střední a nízkou intenzitou provozu. Využívá se i jako prostředek k rozšíření nabízených služeb u existující podnikatelské činnosti. Zabírá mnohem menší plochu, než myčka kontejnerová.

Portálová automyčka skvěle doplní stávající podnikání, díky portálu osloví ty, kteří přece jen samoobslužný systém nevyhledávají. Anebo ty, kteří využívají samoobslužné myčky, ale tu a tam chtějí využít portálovou myčku pro lepší vyčištění vozu.

Automyčka BKF Mono je pak malé kompaktní snadno obsluhovatelné zařízení, které slouží k přípravě nových vozů pro klienty, mytí vozů po opravě a pro běžné mytí.

Více informací najdete na bkfcarwash.cz.