Co dělat, když chci zlepšit fungování firmy?

Firmy neprožívají zrovna jednoduché období a to je nutí hledat způsoby, jak pracovat efektivněji. Často to dělají tím, že snižují náklady, zbavují se provozoven nebo propouští zaměstnance. Mnohdy stačí ale jediné, pracovat efektivněji a lépe využít čas, nemít ve věcech chaos a lépe plánovat práci. Rázem můžete pracovat zcela jinak, firma může stíhat mnohem více práce a díky tomu, že budete mít přehled o všech důležitých datech, můžete plánovat rozvoj firmy a investice do propagace. Jak toho dosáhnout? Stačí vám do firmy pořídit CRM systém AutoCRM.

Systém, který změní celou vaší firmu

AutoCRM je nejpokročilejším CRM systémem a slouží k tomu, abyste sním mohli přehledně ovládat celou vaší firmu. Zvládne řízení projektů. Správu zaměstnanců, fakturace, reklamních kampaní, klientů, souborů a cokoliv dalšího. Nahradí všechny programy, které aktuálně používáte a především vám bude upraven na míru. Díky tomu ho používají velké i malé společnosti všech zaměření a nebudou zde žádné přebytečné funkce navíc.

Jen si představte, že zde máte k dispozici všechny zaměstnance, můžete vytvářet projekty a přiřazovat k nim zaměstnance. Uvidíte, kdo na jakém projektu pracuje a kdy bude dokončen. Díky tomu můžete efektivně plánovat. Nebudou vám vznikat mezery a budete vidět termíny dokončení i návaznost projektů. U každého zaměstnance uvidíte jeho vytížení, efektivitu i docházku. Systém můžete používat nejen vy, ale všichni ve firmě, sami jim přidělíte práva ke konkrétním funkcím. Můžete odsud komunikovat se všemi klienty vytvářet jim tu nabídky, zasílat faktury i hromadné newslettery. Systém je velmi přehledný, má jednoduché rozhraní a zvládnete s ním hravě pracovat i bez zaučení. Můžete se k němu připojovat odkudkoliv a mít tak celou firmu pod palcem z kanceláře, ale i z domova nebo z dovolené na druhém konci světa. Zjistěte více o tomto systému na AutoCRM.cz.