Co dělat, když se nedostaví erekce?

Před vámi leží krásná nahá partnerka, ale váš penis jako by o tom nevěděl? Chtěli byste jí předvést pevnou erekci, ale váš kamarád je bez života? To se může stát každému muži a je to velmi nepříjemné. Když taková situace nastane, mnoho mužů by se nejraději propadlo hanbou. Toto se může stát i mladým lidem, stačí mít trému, být nervózní, ve stresu, unavený nebo opilý. Na erekci má vliv mnoho faktorů, od fyzických až po ty psychické.

Co udělat pro dosažení erekce?

Pokud je problém psychický, je důležité se uklidnit a uvolnit. Pokud máte hlavu plnou práce, vždy si před stykem vyčistěte hlavu a nemyslete na problémy, pomůže romantická večeře, hry nebo i sledování filmu, nejlépe komedie. Jestliže máte problém s trémou a nervozitou, nemyslete na to, dopřejte partnerce masáž a hezkou předehru. Když budete klidní a myslet jen na partnerku, erekce už přijde sama.

Když je problém zdravotní, je třeba navštívit urologa, jeho návštěvy se nebojte, většina mužů k němu chodí pro Viagru nebo její generika. Jsou i tací, kteří se jeho návštěvy bojí a raději si na internetu pořídí produkty, jako jsou Kamagra, které mají stejnou účinnou látku, ale lze je pořídit bez předpisu. V takovém případě však buďte ostražití, abyste kupovali jen od oficiálních zprostředkovatelů. Léky na erekci často pomáhají i stydlivým jedincům, dodají jim sebevědomí a když si zvyknou na aktivní sexuální život, je vhodné léky včas vysadit, abyste se na ně nespoléhali pokaždé.

Co vlastně urolog provede? Popíšete mu problém a on vám provede krátké vyšetření a dá vám cenné rady. Pokud tomu nebrání zdravotní problém, obvykle vám předepíše léky na erektilní dysfunkci. Můžete je u sebe nosit jako skvělou pojistku. Když se rekce nedostaví, vezmete si prášek a zhruba za půl hodiny se dostaví účinek. Viagra vám ho nepostaví jen tak, je zapotřebí sexuální vzrušení a stimulace penisu, začněte proto nejlépe předehrou a následně ucítíte pevnou a dlouhotrvající erekci. Je vhodné však i dlouhodobě usilovat o to, abyste měli kvalitní erekci, toho dosáhnete zejména zdravým životním stylem a psychickou pohodou.