Co dělat, když se nudíte

Koupit si medvídka mývala? Samozřejmě, okřídlené sousloví z úst Jaromíra Hanzlíka se každému vybaví jako první. Ale když se už opravdu nudíte, je třeba tu nudu nějak odehnat a roztomilé – ale opravdu až příliš hlučné a v bytě silně škodící zvířátko s tím nepomůže. Nuda se však dá zlikvidovat různými způsoby.

Zapněte si televizi, minimálně jedna z desítek stanic rozhodně bude vysílat něco zajímavého, co vás patřičně zabaví. A kdy jste si naposledy něco přečetli? I ti nejvášnivější čtenáři mají maximálně jeden historický román za noc, takže je to zábava na delší dobu, tedy pokud udržíte oči na řádcích a neusnete únavou.

Další možností by mohl být nějaký nový sport, spálíte jím navíc i pár kalorií, a když u něj chvíli zůstanete, tak hrozí, že dokonce shodíte i pár přebytečných kil. A kdo by o tohle nestál, že? Určitě lepší, než koukat do zdi nebo počítat ovečky! Skvělou možností je cestovat a to nejlépe s přáteli, cestovat se dá kamkoliv. Pokud vám nechybí peníze, můžete také vyrazit nakupovat.