Co dělat, když se Vám nedaří zhubnout do plavek?

Léto se nezadržitelným krokem blíží a snem každé ženy je moci se bez rozpaků svléknout do nových plavek, aniž by se musela stydět za svou postavu. Vysněné postavy samozřejmě dosáhnete pravidelným cvičením, avšak ruku v ruce s tím jde také dodržování správné životosprávy a vyvážené stravy.

Získejte vysněnou postavu do plavek díky očistě organismu

Udělat první krok k Vaší vytoužené postavě můžete s detoxikací a očistou organismu. Detoxikace v Centru trvalého zdraví Cordeus spočívá na osvědčených pročišťovacích postupech klasické a přírodní medicíny. Zároveň dojdete ke změně v myšlení ve Vašich stravovacích návycích. Ke znovuzískání vitality a zdraví Vás dovedou také správně zvolené přístupy k pohybovým aktivitám. Centrum trvalého zdraví Cordeus doporučuje zkombinovat očistu organismu s ajurvédskou masáží či hydrocolon terapií. Pro ty, kteří to myslí se změnou svého zevnějšku skutečně vážně, je připraven detoxikační pobyt se sedmi denním půstem. Sedmidenní pobyt se zaměřuje na témata duchovní, emocionálního a tělesného půstu a detoxikace. Pod vedením specialisty na detoxikaci Ing. Jiřího Wolfa a dalších specialistů vyzkoušíte lymfatické masáže, očistu střev, jater, žaludku či různé zásadité koupele. Program je samozřejmě mnohem bohatší. Konkrétní informace najdete na webovém portále Centra trvalého zdraví Cordeus.

Fyzioterapie Praha 6 Vám pomůže zbavit se bolestí zad

Přijít však do Centra trvalého zdraví Cordeus můžete také za účelem fyzioterapeutických služeb. Kompletní nabídku fyzioterapie Praha 6 najdete zde www.cordeus.cz/sluzby/pece-o-telo-fyzioterapie/fyzioterapie/. Díky speciálním cvikům sestaveným od fyzioterapie Praha 6 se můžete zbavit bolestí zad či kloubů. Kvalitní fyzioterapeutické služby zahrnují obnovu a posílení pohybového aparátu, mobilizaci kloubů či nápravu svalových disbalancí. Zaměříte se rovněž na nácvik pohybových stereotypů.