Co dělat, když chcete ideální oplocení?

Čeká vás rozhodnutí týkající se oplocení vašeho pozemku? Hledáte inspiraci při výběru plotu? Přinášíme vám tipy týkající se výběru kovového plotu, který by měl být nejen funkční a odolný vůči vnějším vlivům a mechanickému poškození, ale také ladit s designem vaší nemovitosti či s rázem pozemku.

Výběr plotu

Při výběru oplocení vašeho pozemku popřemýšlejte o kovovém plotu. Kovové ploty zajišťují ochranu vašemu pozemku, kvalitní oplocení a moderní design. Dodávány jsou s příslušenstvím jako jsou plotové brány, pohony bran a ostatní prvky. Výběr kovového plotu však není jen tak. Zhodnotit musíte nejen své finanční možnost, ale také si rozmyslet, jak by takový plot měl vypadat.

Nabídka plotů

Kovové ploty si můžete prohlédnout na webu plotybohumin.cz ve fotogalerii moderních kovových plotů. V nabídce zde naleznete kovové ploty PREMIUM, o kterých již z názvu poznáte, že se jedná o kovové ploty pro náročné zákazníky. Jedná se o kvalitně zpracované kovové ploty s vysokou odolností proti korozi, zajišťující bezpečnost při užívání a dlouhodobou spolehlivost. K oplocení rodinných domů, ale i veřejných objektů se hodí kovové ploty EKOLINE. Ty jsou vyrobeny z žárově zinkovaných ocelových profilů, které jsou odolné vůči vlivům prostředí. Moderní design kovového plotu můžete očekávat od typu TREND, který by měl korespondovat s moderním typem současných staveb. Tento typ kovového ploty je vyroben z dutých ocelových čtyřhranných profilů. Slibuje moderní vzhled a minimální nároky na údržbu.

Finančně dostupnější kovový plot

Nižší pořizovací cenu můžete očekávat u kovového plotu BRILIANT, který se díky tomu stává lépe dostupným. Záruka na tento typ plotu na celých 10 let a hodí se k oplocení rodinných domů, parků i veřejných budov. Kovový plot INDUSTRIAL je užíván převážně k oplocení administrativních budov, firemních sídel a průmyslových areálů. Jedná se o kovový plot, který je odolný mechanickému poškození.