Nezapomínáte na reflexní prvky?

Mnoho lidí chodí do práce pěšky nebo jezdí na kole. Pokud i vy k nim patříte, měli byste myslet na viditelné reflexní prvky. Myslet na ně musíte zejména tehdy, kdy jezdíte do práce v noci nebo brzy nad ránem, kdy ještě není tak dobré světlo. Řidiči vás musí vidět!

Díky tomu, že se hromadily dopravní nehody, které byly zaviněny tím, že chodec nebo cyklista nebyl dobře vidět, tudíž řidič automobilu nestihl včas zareagovat, stalo se nošení reflexních prvků zákonnou povinností. Pokud tedy patříte k těm lidem, kteří často chodí za tmy pěšky po krajnici nebo kteří jedou za tmy na kole, myslete na to. Reflexní prvky vám mohou zachránit život!

V jaké podobě si reflexní prvky můžeme zakoupit?

Mnoho lidí nenosí reflexní prvky úmyslně. Je to hlavně z toho důvodu, že si myslí, že je lze zakoupit jenom v podobě známé reflexní vesty, která není nijak stylová ani zrovna pohodlná. Jenže dneska se dají reflexní prvky zakoupit i v mnoha jiných podobách! Reflexní vesty jsou součástí povinné výbavy jenom automobilu, nikoliv cyklisty.

Cyklisté si mohou zakoupit reflexní náramky, které si buď uvážou kolem nohy, nebo si je mohou připnout pod sedátko, tudíž na ně nikdy nezapomenou. Samozřejmě mohou využít i reflexních návleků na nohy nebo si mohou koupit reflexní ponožky, které budou čouhat z obuvi.

Co se týče chodců, ti by neměli váhat a měli by nosit nejen reflexní náramky, které si připnou na batoh či kabelku, ale rozhodně by na batohu měli mít i reflexní samolepku nebo nějaký reflexní přívěsek.

Reflexní prvky jako reklamní předměty

Pokud máte svůj byznys a přemýšlíte, v jaké formě necháte vyrobit reklamní předměty, neváhejte a zvolte právě reflexní prvky. Nejen, že si tak uděláte chodící reklamu, která není nějak nákladná, ale ještě vašim zaměstnancům zachráníte život.

Reklamní reflexní prvky vyrábí například společnost teada.cz.