Co dělat, když chcete získat zaměstnání v sociálních službách?

Zaujala Vás nabídka práce na post pracovníka v sociálních službách, avšak při pohovoru jste zjistila, že Vás schází potřebný rekvalifikační kurz? Rozhodně propadejte panice, díky Vzdělávacímu centru Seduca můžete mít doplňující vzdělání hotovo ještě letos.

Co Vás čeká v kurzu pro pracovníky v sociálních službách?

Vzdělávací agentura Seduca nabízí možnost doplnění vzdělání v kvalifikačním kurzu pro pracovníky v sociálních službách. Kurz je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí a splňuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách podle sociálního zákona č. 108/2006 Sb. Kurz je možné absolvovat ve třiceti městech České republiky, pravděpodobnost, že se bude kurz konat právě v blízkosti Vašeho bydliště, je tedy více než vysoká. Kurzy jsou vedeny kvalitními lektory, kteří mají v dané oblasti pestré zkušenosti. Obsahově je kurz rozdělen na dvě části. První část vzdělávání v sociálních službách je teoretická, kde získáte vědomosti z oblasti standardů kvality sociálních služeb, základů komunikace, úvodu do psychologie, ochrany zdraví i sociálně právního minima. Bližší informace o teorii najdete na webových stránkách Vzdělávací agentury Seduca. Další informace Vám poskytnou také zaměstnanci Seducy, kontaktní údaje na ně jsou umístěny zde www.seduca.cz/kontakt. Během kurzu na Vás čeká také odborná praxe, během níž budete moci veškeré nabyté informace použít v praxi.

Vzdělávací agentura Seduca nabízí také celou řadu jiných vzdělávacích seminářů

Vzdělávací agentura Seduca se však nezaměřuje pouze na výuku rekvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách. Zúčastnit se můžete také seminářů zaměřených na řadu zajímavých témat. Nově je otevřen kurz zabývající se například transformací sociálních služeb poskytovaných osobám se zdravotním postižením, psychosociální podporou umírajících a pozůstalých v podmínkách sociálních služeb nebo přístupem k uživateli sociálních služeb z odlišného kulturního a náboženského prostředí.