Co dělat, když chci bydlet v Mladé Boleslavi?

Škodovka v Mladé Boleslavi nabízí dobře placená pracovní místa, což je jedním z hlavních lákadel, proč si v tomto středočeském městě automobilů pořídit bydlení. Spousta lidí dnes staví rodinný dům za městem, aby byli blíž k přírodě. To mnohdy znamená vznik satelitních městeček, kde se nedostává vytouženého klidu a soukromí. Skvělým řešením je proto bydlení v centru města, ale v jeho klidné části. Tuto možnost nabízejí byty mladá boleslav v Dukelské ulici.

Výhody bydlení v Mladé Boleslavi

Bydlet v tomto městě má samo o sobě řadu výhod. Vedle výjimečných možností zaměstnání jsou to rychle se rozvíjející služby, moderní obchody, možnosti kulturního a sportovního vyžití a další občanská vybavenost. K výhodám patří rychlé spojení po dálnici do Prahy, do Liberce, ale také do Krkonoš.

Proč bydlet v centru?

Chcete-li mít vše dostupné a přitom bydlet v poklidné a příjemné lokalitě, je pro život ideální Dukelská ulice. Zde byl kompletně zmodernizován dům čp. 922/22, který z tohoto místa učinil lukrativní a prestižní adresu. Modernizací bytů se podařilo skloubit moderní bydlení s požadavky na občanskou vybavenost. V blízkém sousedství Dukelské ulice se nachází základní a mateřská škola, je zde autobusová zastávka MHD, zdravotní služby a bohatá obchodní síť.

Moderní byty

Dům v Dukelské byl postaven již ve třicátých letech minulého století, tehdy pro zaměstnance místního soudu. Nyní byl komplexně zrekonstruován, to znamená, že byly zrenovovány veškeré stropní a podlahové konstrukce, rozvody vody, plynu, elektro a kanalizace. Nová je i střecha, realizováno bylo kompletní zateplení a vybavení požárním zabezpečením odpovídajícím platným normám. Výsledkem rekonstrukce domu je 12 bytových jednotek, které splňují nejvyšší nároky na moderní bydlení a jsou připraveny k okamžitému nastěhování. Dům je po kolaudaci a zájemci se tedy mohou ihned hlásit o prodej bytů v boleslavi v příjemné lokalitě, kterou nyní Dukelská představuje.