Co dělat, když chci kvalitní péči o nehty?

Krásné a upravené nehty jsou vizitkou každé moderní ženy. Pokud i vy zatoužíte po profesionálně upravených nehtech, navštivte kosmetické studio Beautiful-Me v Praze, které se o vaše nehty postará.

Péče o nehty

Kosmetické studio Beautiful-Me vám nabízí kvalitní péči o vaše nehty a to na profesionální úrovni.

V nabídce salónu naleznete celou řadu služeb:

  • Modelování nehtů

Gelové nehty Praha nabízejí nejen modeláž, ale i doplnění gelu. Pokud chcete zachovat přírodní nehty, můžete využít nabídky jejich potažení gelem, který se nanáší na nehty přírodní. Pro větší pevnost se používá UV lampa. Výhodou gelových nehtů je přirozený vzhled a možnost nanášet je na jakýkoli tvar nehtů. Využít můžete i barevné laky, které zvýrazní krásu vašich nehtů.

  • Manikúra

Manikúra patří mezi klasiku v péči o nehty. Velkou oblibu má nejen u žen, ale v posledních letech tuto péči začali využívat i muži. Součástí klasické manikúry je, kromě dezinfekce a lázně, také péče o nehtovou kůžičku, nanášení olejů a úprava přírodních nehtů. Speciální druhem je pak japonská manikúra P- Shine, která dává vašim nehtům dlouhý a vysoký lesk a díky níž budou vaše nehty pevné a pružné.

Péče o řasy

Kromě péče o nehty můžete využít i péči o řasy. Dámská kosmetika Praha nabízí prodlužování nebo doplňování řas. Ne každá žena má řasy krásné a husté, které zvýrazní její pohled. Pokud patříte mezi ženy, které nemají své řasy přirozeně krásné, můžete jim dopomoci s kvalitní a profesionální péčí kosmetického salónu Beautiful-Me. Prodloužené řasy mají přirozený vzhled, jsou nádherně lesklé, není potřeba používat řasenku. Na jejich kvalitu a vzhled nemají vliv ani běžné činnosti. Tak neváhejte a buďte přirozeně krásná a to díky péči profesionálů.