Co dělat, když potřebuji kvalitní a levný tisk?

Každá firma o sobě chce dát vědět a nabízí se mnoho cest, jak to provést. Může to být formou reklamních ploch, letáků, reklamních bloků či samolepek. Právě tiskoviny se i v dnešní internetové době ukazují stále jako jeden z nejúčinnějších magnetů na zákazníky. Ať už máte v plánu výrobu jakýchkoliv propagačních tiskovin, vyplatí se spolupracovat se zkušenou firmou, která vám vše zajistí.

Samolepky

Samolepky jsou reklamní materiály, které mohou být papírové či vyrobeny z plastových fólií. Na jedné straně nalezneme reklamní potisk, na straně druhé je lepící vrstva, která umožňuje nalepení samolepky na jakýkoli druh povrchu. Samolepky jsou ideálním pomocníkem pro reklamní sdělení. Lze je však též využít jako etikety na jakýkoli druh zboží. Výhodou je, že mohou mít různý tvar i velikost.

E-ebctiskarna.cz využívá pro tisk samolepek kvalitní bílou či průsvitnou fólii a samolepící papír. Kromě toho nabízí kvalitní digitální i ofsetový tisk. Lze však využít i tisku velkoformátového. Velmi přijatelné jsou i ceny. Také zpracování i vyhotovení je prováděno ve velmi krátké době.

Letáky

Letáky jsou fenoménem současné doby. Najdeme je na každém kroku. Někteří je milují, jiní na ně nadávají. Reklamní letáky však oslovují širokou veřejnost a lákají potenciální zákazníky.

Levný tisk letáků nabízí úspěšnou propagaci a reklamní sdělení. Často bývají nedílnou součástí marketingu. Podle letáků s akčními nabídkami nakupuje velké množství lidí. Barevné letáky jsou skvělou propagací a dokáží upoutat pozornost.

Letáky však nemusí mít jen slevový charakter. Řada letáků přináší užitečné informace týkající se dění ve městech. Upozorňuje na zajímavé aktivity, výlety, výstavy, kulturní či společenské události.

Reklamní bloky

Reklamní bloky mohou být ideální propagací jakékoli firmy. Každý občas potřebuje něco napsat, tak proč ne do bloku s reklamou, který umožňuje tisk bloků. Firemní bloky bývají často velmi oblíbenými reklamními předměty. Jsou povětšinou tištěny na na klasický ofsetový papír, jež je ideálním papírem pro zapisování poznámek.