Co dělat, když chci textil s vlastním potiskem?

Kdo by se nechtěl originálně oblékat. Zejména pro mladé lidi je důležité, aby se odlišovali od svých vrstevníků. Oblíbené jsou zejména mikiny a hlavně trička potištěná nejrůznějšími motivy. Jedinečnou možností, jak zapůsobit na své kamarády i na veřejnost je potisk mikin a triček na zakázku. Můžete si tak nechat vytisknout na mikinu či tričko obrázek, text či jakýkoliv motiv, který bude vaším nápadem.

Prověřená kvalita sítotisku

Sítotisk je metoda, která je ověřená spoustou spokojených zákazníků, kteří si pochvalují velice kvalitní potisk mikin. Potisk sítotiskem patří mezi nejkvalitnější způsoby potisku textilu. K jeho hlavním přednostem patří výraznost barev a trvalé zachování všech barevných odstínů. Sítotiskový potisk vydrží každodenní nošení i časté praní, aniž by docházelo k vyblednutí barev.

Tisk na zakázku

Můžete si sami navrhnout určitou grafickou předlohu, kterou vám sítotisk zrealizuje v dokonalé kvalitě a požadovaném barevném provedení. Zákazník se může rozhodnout buď pro malý jednobarevný potisk, nebo plnobarevný rastrový tisk přes celou plochu mikiny či trička. Potisk mikin i triček se provádí i při malých množstvích. Ovšem s vyšším počtem kusů klesá cena a navíc je sítotisk řádově levnější než například digitální tisk. Další výhodou je možnost tisku i velkých rozměrů, nestandardního umístění tisku či doplnění potisku různými efekty. Potisk je na omak velice jemný i na tmavých látkách.

Potisk triček

Můžete si nechat vyrobit trička na zakázku, což vám umožní výběr střihu, materiálu i barev podle vlastních požadavků. Také budete mít více možností potisku, nebo si můžete nechat odstranit etiketu výrobce a nahradit ji vlastní tištěnou etiketou s logem, označením velikosti a instrukcemi pro praní.

Kvalitní potisk triček se provádí na různá místa, takže svůj navržený motiv můžete mít na srdci, na prsou, na zádech, na bocích či na rukávech.