Co dělat, když toužím po luxusním obýváku?

Návštěvu přeci nepošleme do skladiště, ani do starého obýváku, plného typicky zapáchajícím starým nábytkem. Pokud je třeba mít doma něco luxusního, pak je to obývák, který je vizitkou domácnosti. Pojďte načerpat nápady na vybavení, které se bude líbit nejen vám, ale i vaší návštěvě..

Luxusní kožená křesla

Mít si doma kam sednout a moci relaxovat, je základ. Kupte si proto pohodlné luxusní křeslo, jako je ku příkladu model Benito, anebo typicky chesterfieldské alternativy kožených křesel, které se hodí nejen do pánských salónků. Takové je například luxusní a cenově dostupné křeslo Alessandro či Benito.

Také moderní domácnosti využívají kombinace moderna a návratu ke starožitnostem. Není nic zajímavějšího, než ryze moderní interiér, který je kontrastně vybaven o starožitné prvky. Pokud je to i váš styl, pak si rozhodně kupte luxusní křeslo Boutique, které se nabízí v růžové barvě. Jedná se o efektivní designový užitkový doplněk, do ryze dámského obydlí, ale i kaváren, nebo luxusních prodejen oblečení. Cena se pohybuje okolo pouhých pěti tisíc korun.

Také červené křeslo Leone je líbivé napohled. Vyrobené je z bavlny a masivu dřeva, nechybí zdobné prošívání i zdobné nožky. Pro snadné stěhování jsou přední nožky vybaveny o pojízdná kolečka, což při přesunu prakticky oceníte.

Luxusní pohovky

Co si představujete pod pojmem „pohovka“? Ano, může to být takzvaná „pohovka bláznů“, na které se pacienti zpovídají svým lékařům. Také však může jít o moderní zahnutou koženou pohovku, která vyhoví vaši páteři. Anebo jde o estetického pomocníka, který bude figurovat jako „telefonní koutek“.

Hnědá luxusní pohovka Achilleo je takovým kouskem koženého nábytku, který by chtěl mít doma každý, a to ať žije ve starožitné domácnosti, anebo ne. Tento model zkrátka zakomponujete kamkoli. Naopak alternativu Modea oceníte zejména k relaxaci svého unaveného těla.

Kožené taburety

Veškerá luxusní křesla lze doplnit o nezbytné taburety, které slouží jako podpěra našim nohám. Po vyčerpávajícím dni je třeba dát nohy nahoru, no ne? Pokud vlastníte výše uvedené křeslo Benito, pak jej rozhodně musíte dokombinovat taburetem ve stejném stylu. Hnědý, bílý nebo černý – je k sehnání v ceně do pěti tisíc korun.