Co dělat, když potřebuji půjčit minibus

Proč si pořizovat za drahé peníze užitkové vozidlo nebo minibus, když si jej lze jednoduše půjčit. Kromě toho, že nemusíte mít vlastní kapitál na koupi nového vozidla, zbavíte se mnoha starostí spojených s provozem minibusu či užitkového vozidla.

Na tuto možnost již přišla řada běžných motoristů a také mnohé menší firmy, kterým se nevyplácí mít vlastní vozový park, platit řidiče, údržbu a další provozní náklady. Rozhodně je pro všechny tyto subjekty mnohem výhodnější pronájem minibusu nebo užitkového vozidla na určitou dobu, po které zas vozidlo vrátí. Tato služba je výhodná pro všechny, kteří potřebují minibus nebo užitkové vozidlo pro určitý účel, pouze jednorázově, případně na několik dnů.

Na sporadickou potřebu, kdy je třeba odvézt materiál, zboží či výrobky, je přece nesmysl vlastnit užitkový vůz. Zrovna tak, pokud někdo potřebuje odvézt několik osob, je pro něj půjčovna minibusů ideálním řešením. Minibus lze použít i na rodinnou dovolenou, pokud je v rodině více dětí. Můžete se tak vydat pohodlně v létě k moři, nebo v zimě na lyžování i v zahraničí. Půjčovna užitkových vozů a minibusů, kterou je společnost Fibo Trading v Praze-Lahovicích, disponuje širokým vozovým parkem.

Výhody vypůjčení minibusu

Zárukou výborného technického stavu všech užitkových vozů a minibusů je vlastní servisní zázemí přímo v areálu půjčovny. Zákazníkům jsou zde k dispozici vozidla známých a osvědčených značek, které patří na našich silnicích k nejoblíbenějším a také k nejčastěji používaným. Jedná se o značky jako je Ford Transit, Volkswagen Crafter, Ford Transit Connect nebo Renault Master.

Půjčovna minibusů je určena pro profesionální i amatérské řidiče. Před jízdou vás technik seznámí se stavem vybraného vozidla a jeho ovládáním. Při předávání vám poskytne potřebné dokumenty jako je technický průkaz, doklad o zaplaceném povinném ručení, ale také údaje o elektronickém sledovacím systému, dálniční známku a na vyžádání i některé doplňky a pomůcky nezbytné k přepravě materiálu, jeho upevnění, případně dětské autosedačky apd.

Podmínkou k zapůjčení užitkového vozidla nebo minibusu je, že musíte být držitelem řidičského oprávnění skupiny B, které postačuje k řízení těchto kategorií vozů u nás i v zahraničí.