Co dělat, když vám nevyhovuje auto?

Následující situaci možná zažíváte každý den i vy. Cestování do práce, byť jste od cíle pouhých pár kilometrů, vám zbytečně zabírá spoustu drahocenného času. Trčíte v zácpě, nervózně sledujete hodiny na mobilním telefonu či na palubovce a modlíte se za zázrak. A přitom by stačilo, kdybyste automobil vyměnili za mnohem praktičtější dopravní prostředek – skútr.

Skútr ukočírujete i bez předchozích zkušeností s jednostopými vozidly a vystačíte si s řidičákem pro skupinu B. Navíc ušetříte nemalou částku za pohonné hmoty, protože skútr „sežere“ jen něco málo kolem tří litrů na sto kilometrů.

Jaký skútr zvolit?

Pro každodenní přesuny v rámci města jsou ideální klasické městské skútry. Pohodlnější cestování ve dvou nabízí větší maxi skútry a sportovně laděnou jízdu zase sportovní skútry. Najdete se však něco také pro milovníky retrodesignu – retro skútry vypadají, jako by se přenesly v čase z 60. let minulého století, ale disponují moderní technikou a nabízí příjemné svezení.

Retro skútr Kentoya MIU 125 4T

Dobrodružnější povahy, které se pohybují také mimo silnici, jistě ocení off road skútry s velkými pneumatikami, vysoko umístěným výfukem a praktickými kryty brzdových kotoučů a rukou.

Off Road skútr Kentoya HAMSTER 125 4T

Kdo nabízí levné a přitom kvalitní stroje?

Máte omezený rozpočet a sháníte skútry levně? Pokud je vaší prioritou skvělý poměr ceny a užitných vlastností, zaměřte se na nabídku značky Kentoya, která je na českém trhu přes 20 let a má největší síť smluvních prodejců a servisů.

Skútry Kentoya jsou designově i technicky propracované, dobře ovladatelné a cenově dostupné. Prodejce zároveň nabízí možnost prodeje na splátky s nulovou akontací bez navýšení a atraktivní slevy na vybrané modely.

Chcete-li se o skútrech Kentoya dozvědět více, pokračujte na www.kentoya.cz.